MAKINA , 165104
VENDBANIME , 61666
ELEKTRONIKA , 61120
TË TJERA , 15168
02 Dhj 15:33
Linku:
Banesa , Prishtinë

Banesë me Qira në Qendër, sheshi,"Zahir Pajaziti"!

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Dje 10:36
Linku:
Vetura , Prishtinë

VW Passat 3c Tdi 2.0. BlueMotion -12

11 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Sot 07:34 Banesa , Prishtinë

Leshohet Banesa me qira mbrapa Teatrit Kombetar_20

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
Sot 07:34 Vetura , Prishtinë

Golf

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:34 Banesa , Prishtinë

banes me qera te kafet e vogla super lluksoze

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 07:34 Vetura , Gjakovë

Kompania Auto24 Blejm Vetura Te gjithe Kosoven��

14 310 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 07:34 Banesa , Prishtinë

Shitet banesa 1 dhomshe 30m2 kati 8 Pejton

30 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30
Sot 07:34 Shtëpi , Prishtinë

Ipet me qira kati 1 i shtepis 100m2 Kodra Diellit

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Sot 07:34 Banesa , Prishtinë

Banes me qira ne Dardani

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 07:34 Banesa , Prishtinë

BANESA ME QIRA NE QENDER

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 07:34 Banesa , Prishtinë

BANESA NE BREG DIELLI-TE POSTA E VOGEL^

77 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
Sot 07:34 Banesa , Prishtinë

zyre me qera ne ulpian afer Blleku me 3 dhoma.

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
Sot 07:34 Banesa , Prishtinë

Banes me qira ne AKTASH_280

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Sot 07:34 Vetura , Prishtinë

Auto 24Blejm vetura me tabele te huja dhe defekt

8 004 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 07:34 Banesa , Prishtinë

Banesa me qira ne Breg te Diellit

370 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Në fillim