Dje 19:00 Shtëpi , Viti

shes trull ne prishtine

79 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 05:36 Shtëpi , Viti

NDERTOJME KET PLAN TE SHTEPIS ME QELSA NE DORE

49 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 200
06 Dhj 20:28 Banesa , Viti

Shes banese

29 000 EUR

Numri i dhomave: 1
22 Nën 19:55 Shtëpi , Viti

Shitet 8ari Oborri afer vineksit

Numri i dhomave: > 10
22 Nën 16:47 Shtëpi , Viti

Shtepia ne Viti

43 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 170
18 Nën 19:12 Shtëpi , Viti

SHITET SHTEPIA ME 13 ari ose ndahet

Numri i dhomave: 6
02 Nën 16:08 Banesa , Viti

Leshohet banesa me qera tek Santea# iBRO GORUP

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 70
19 Tet 14:37 Shtëpi , Viti

shes shtepi me 10 ari oborr

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
11 Tet 10:29 Banesa , Viti

Sarande

90 000 EUR

Numri i dhomave: 2
30 Sht 19:49 Banesa , Viti

Banes me qera

Numri i dhomave: 2
24 Sht 13:16 Dhoma , Viti

Lokali

200 EUR / muaj

26 Gsh 15:09 Baraka dhe garazha , Viti

baraka

350 EUR

Në fillim