05 Pri 22:06 Vetura , Viti

Citroen berlingo 07 RKS

2 550 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Shk 17:01 Vetura , Viti

Citroën

1 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Dhj 23:50 Vetura , Viti

vetur

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Nën 18:03 Vetura , Viti

U shitttt. Citroen berlingo me klim

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Gsh 18:36 Vetura , Viti

shitet dhe ndrrohet

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Gsh 12:13 Vetura , Viti

citroen pikap -2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Pri 15:45 Vetura , Viti

Citoen

1 450 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
26 Shk 09:06 Vetura , Viti

u shittt. Citroen berilngo friz-06

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Nën 11:08 Vetura , Viti

Citroen Pikapi 1.4 -07

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Nën 14:31 Vetura , Viti

Shes Pikapi Citroen 1.4

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Nën 18:22 Vetura , Viti

Citroen berlingo 1.4 benxin -04

1 350 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
06 Tet 22:31 Vetura , Viti

citroën berlingo HDI

2 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Në fillim