Dje 09:29
Linku:
Vetura , Prizren

Urgjent

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:34
Linku:
Vetura , Prizren

Opell dizell2.5 regjistrim 9 muj

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

Sot 02:35 Vetura , Fushë Kosovë

AutoCash24 Blejm vetura aksident

Viti: 2013
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 02:35 Vetura , Gjilan

AutoCash Blejm Bmw,Audi,Mercedes����

10 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 02:35 Vetura , Drenas

AutoCash Blejm Bmw,Audi,Mercedes����

Viti: 2015
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 02:35 Vetura , Kaçanik

AutoCash Blejm vetura me aksidente Kosove

Viti: 2012
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 02:35 Vetura , Deçan

AutoCash Blejm Bmw,Audi,Mercedes����

10 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 02:34 Vetura , Gjakovë

Kompania Auto24 Blejm Vetura Te gjithe Kosoven��

14 310 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 02:34 Vetura , Prishtinë

Auto 24Blejm vetura me tabele te huja dhe defekt

8 004 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 02:34 Vetura , Mitrovicë

Blej vetura me defekte aksident Kontakto��24

Viti: 2015
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 02:34 Vetura , Therandë

Auto24 kontakt BLEJM VETURA GJITH KOSOVEN

8 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:34 Vetura , Malishevë

Auto 24 24 Blejm Vetura BMW AUDI VW GOLF MERCRDES

6 570 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 02:33 Vetura , Ferizaj

Blejm Vetura Demtune defekt pa Dogan 24h kontakt

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 02:33 Vetura , Fushë Kosovë

AUTO-24 BLEJM VETURA ME DEFEKT PA DOGAN 24h

7 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 02:33 Vetura , Drenas

BLEJ VETURA VW GOLF 5 6BMW AUDI A3 A4 A6 MERCEDES

6 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 02:33 Vetura , Gjakovë

Blejm Vetura nga 2002deri2014 Cash��

7 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 02:32 Vetura , Prishtinë

SHES VETUREN GJIP - VOLVO- 2006 ch

11 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:25 Vetura , Prizren

mercedes benz 211 cdi viti 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 02:24 Vetura , Mitrovicë

Mercedes c220

5 999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:18 Vetura , Lipjan

Renault Twingo 1.2 rks ndrroj me pikapi

1 300 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:13 Vetura , Ferizaj

Peugeot 207

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:05 Vetura , Gjilan

Shitet BMW 320

4 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 02:05 Vetura , Pejë

Citroen c4 1.6hdi 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 02:05 Vetura , Prishtinë

Golf 5

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 02:04 Vetura , Mitrovicë

Mercedes c220 Automatik

4 650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:03 Vetura , Gjakovë

Kia Sorento

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 01:53 Vetura , Kaçanik

Bmw 320 benzin cabrio

15 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 01:53 Vetura , Kaçanik

Audi a3 1.6 benzin shum i bukur

7 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 01:53 Vetura , Kaçanik

Vw e bukur 2.0 diezel dhe shum tuning

8 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 01:45 Vetura , Kaçanik

Porshe cayene 3.2 benzin shum e bukur

14 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 01:41 Vetura , Prishtinë

VW Golf 6 dsg hight line -11

16 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 01:38 Vetura , Pejë

Audi A3 1.9 tdi

5 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:38 Vetura , Prizren

Opel Astra 1.6 benzin karavan -2001

2 610 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:35 Vetura , Prishtinë

JEEP GRAND CHEROKEE LAREDO 4.0 b 4 x 4 AUTOMATIK

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 01:34 Vetura , Prishtinë

AUDI A3 2.0 TDI AUTOMATIK TIPTRONIK 2007

5 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 01:33 Vetura , Prishtinë

Shitet golf 4

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:33 Vetura , Kaçanik

Bmw 645 i shum e veqant dhe e bukur

22 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 01:33 Vetura , Kaçanik

Maserati Quattroporte 4.2 me 400 ps fuqi

19 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 01:33 Vetura , Kaçanik

Vw toareg 3.0 tdi shum i bukur dhe i ruajtur

16 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 01:29 Vetura , Prishtinë

Shes Golf 3 1.9 Turbo Dizell<

Viti: 1992
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:25 Vetura , Ferizaj

Nje Fiat Bravo i veqant 1.6 tdi me vetem 70 000 km

9 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 01:25 Vetura , Pejë

Shitet Opel Omega

1 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:25 Vetura , Pejë

Omega shitet

1 350 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:25 Vetura , Ferizaj

Jaguar X-Type 2.7 Diesel kombi

3 890 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:25 Vetura , Ferizaj

Opel Astra 1.7 Diesel 2013 100000 km

9 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Në fillim