MAKINA , 165389
VENDBANIME , 61711
ELEKTRONIKA , 61238
TË TJERA , 15170

Sot 17:11 Banesa , Prishtinë

Leshojm banes me qera ne Qender te Grandi.

1 100 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 17:11 Banesa , Prishtinë

Banesë me Qira në Dardani

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 17:11 Banesa , Prishtinë

lshohet kati i shtepis me qera 350 te parku i qyte

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 140
Sot 17:11 Banesa , Prishtinë

QIRA Banes me qira te Hotel Siriusi

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 17:11 Banesa , Prishtinë

KAT SHTEPIE me QIRA ne B.DILLIT te KOLEGJI ILIRIA*

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 90
Sot 17:11 Banesa , Prishtinë

Banese me Qira ne Tophane*

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 17:11 Banesa , Prishtinë

JAP ME QIRA PER ZYRE BANESEN-BREG DIELLI

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
Sot 17:11 Vetura , Gjilan

AutoCash Blejm Bmw,Audi,Mercedes����

10 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 17:11 Banesa , Prishtinë

Banes me qera ne Dragodan

1 700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sot 17:11 Banesa , Prishtinë

BANESE ME QIRA NE FUSHE KOSOVE TE VIVA FRESH^

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 200
Sot 17:11 Banesa , Prishtinë

Banes me qira ne Kalabri afer Kolegji të UBT-es*

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Sot 17:11 Banesa , Prishtinë

Banesa me qira ne Breg te Diellit

370 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 17:11 Vetura , Prishtinë

GOLF V 2.0 TDI 6 SHPEJSI 05

4 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:11 Banesa , Prishtinë

BANES PER NDERKOMBETARE DHE FAMILJARE-MUHAXHERET^

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 110
Sot 17:11 Banesa , Prishtinë

banes me qera per nderkombtar 400 i negociushum

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Në fillim