Blije atë që të duhet! Shite atë që nuk të duhet!
  • Të gjithë 1 - 50 nga 6196
  • Personi privat ,5956
  • Ndërmarrje ,240
Sot 18:26
Audi A6 RKS 2.4 dhe Rakovicen 60 ndrroj me BMW X5 3.0 Disell
Me marrveshje
Pejë Vetura
Sot 18:25
Pirunngrites TOYOTA -00
Me marrveshje
Pejë Pirrungritës dhe komandim me peshë
Sot 18:25
Mercedes benz Actros 41 43 4 aks kiper 18m3.me reterder 1999
Me marrveshje
Pejë Makina për ngakesë dhe Tërheq
Sot 18:24
Mercedes 26 29 Pomp Betonit 32m Me Doganë
Me marrveshje
Pejë Makina për ngakesë dhe Tërheq
Sot 18:24
Actros 33 40 3 aks viti 1999
Me marrveshje
Pejë Makina për ngakesë dhe Tërheq
Sot 18:24
Mikser Actros 32 40 i doganuar
Me marrveshje
Pejë Makina për ngakesë dhe Tërheq
Sot 18:23
MAN 41 414 Mikser 12 m3 -00
Me marrveshje
Pejë Makina për ngakesë dhe Tërheq
Sot 18:23
Bager ATLAS 3.5 Ton -92
Me marrveshje
Pejë Makina për ngakesë dhe Tërheq
Sot 18:23
MAN PUMP 31m Putzmajster 96 Me Doganë
Me marrveshje
Pejë Automjete për udhëtarë
Sot 18:22
Pirunngrites YALE 2.5 ton i doganuar
Me marrveshje
Pejë Makina për ngakesë dhe Tërheq
Sot 18:22
Shes makinen per prerjen e iverices
Me marrveshje
Pejë Makina
Sot 18:22
Kamion MAN me kran 25.463 -97
Me marrveshje
Pejë Makina për ngakesë dhe Tërheq
Sot 18:22
Scania 124L 420 me preteq
11500 €
Pejë Makina për ngakesë dhe Tërheq
Sot 18:22
Scania 124 440 me reterder 2003
Me marrveshje
Pejë Makina për ngakesë dhe Tërheq
Sot 18:21
Scania 124 G 400 -98
Pejë Makina për ngakesë dhe Tërheq
Sot 18:21
MAN 19463 -96 Kiper dhe krani 6.8 ton dhe doganuar
Me marrveshje
Pejë Makina për ngakesë dhe Tërheq
Sot 18:21
Scania 144L 460 me pomp kiperit me reterder
Me marrveshje
Pejë Makina për ngakesë dhe Tërheq
Sot 18:21
Makine BRAND KD 76
Me marrveshje
Pejë Makina
Sot 18:20
Komb VW T4 disel 4/4 doganuar
Me marrveshje
Pejë Makina për ngakesë dhe Tërheq
Sot 18:20
IVEKO Stralis 430 viti 2004
Me marrveshje
Pejë Makina për ngakesë dhe Tërheq
Sot 18:20
Makinen Scheer per prerjen e iverices
Me marrveshje
Pejë Makina
Sot 18:20
IVECO Stralis 480 viti 2004
Me marrveshje
Pejë Makina për ngakesë dhe Tërheq
Sot 18:20
DAF 85.430 Kok terheqse viti 27.10.2004
Me marrveshje
Pejë Makina për ngakesë dhe Tërheq
Sot 18:19
Daf 19 380 me reterder Me Doganë
Me marrveshje
Pejë Makina për ngakesë dhe Tërheq
Sot 18:19
Man TGA 410 -01
Me marrveshje
Pejë Makina për ngakesë dhe Tërheq
Sot 18:19
Bager HANOMAG viti 94
Me marrveshje
Pejë Makina për ngakesë dhe Tërheq
Sot 18:18
MAN TGA 18.410 2002
Pejë Makina për ngakesë dhe Tërheq
Sot 18:18
Opel astra 1.7 dti viti 2002 -02
Me marrveshje
Pejë Vetura
Sot 18:18
MAN 19 464 kiper viti 2000 Per Pjes
Me marrveshje
Pejë Pjesë rezervë
Sot 18:18
VW Kombi T4 2.4 Diesel 4/4
Me marrveshje
Pejë Makina për ngakesë dhe Tërheq
Sot 18:17
Audi A4 1.9 tdi 2002
Me marrveshje
Pejë Vetura
Sot 18:17
SILLOS Mistrall 4450 kg -09
Me marrveshje
Pejë Makina për ngakesë dhe Tërheq
Sot 18:17
Per Pjes Volvo 420 viti 1999 Kemi pjes për VOLVO krejtë
Me marrveshje
Pejë Makina për ngakesë dhe Tërheq
Sot 18:17
Kamjon IVECO -94 me kran
Me marrveshje
Pejë Makina për ngakesë dhe Tërheq
Sot 18:17
Actros 18 40 me reterder 1998
10000 €
Pejë Makina për ngakesë dhe Tërheq
Sot 18:16
Audi A4 1.9 tdi -03
Me marrveshje
Pejë Vetura
Sot 18:16
Actros 18 40. 12.000 l me volumetrr digital
Me marrveshje
Pejë Makina për ngakesë dhe Tërheq
Sot 18:16
TAVOLIN KARRIKE DHE SEPARE
Me marrveshje
Pejë Tavolina dhe karrike
Sot 18:16
SILLOS Mistrall 2009 4450 kg
Me marrveshje
Pejë Makina për ngakesë dhe Tërheq
Sot 18:16
KRAN 3200 kg
Me marrveshje
Pejë Mjete
Sot 18:15
VW Passat 1.9 tdi 2002
Me marrveshje
Pejë Vetura
Sot 18:15
VW Passat 1.9 tdi 2004
Me marrveshje
Pejë Vetura
Sot 18:15
AXOR Mercedes Benz 25 43 me Frigo+ Rimorkio
Me marrveshje
Pejë Makina për ngakesë dhe Tërheq
Sot 18:15
Atego 815 për akullore viti 2003 me dogan 6 copa
Me marrveshje
Pejë Makina për ngakesë dhe Tërheq
Sot 18:15
Atego 815 2004-2005 për akullore 6 cop
Me marrveshje
Pejë Makina për ngakesë dhe Tërheq
Sot 18:15
Bager LIEBHERR 902 litronik -93
Me marrveshje
Pejë Mjete
Sot 18:14
Kamjoni IVECO -97 i doganuar
Me marrveshje
Pejë Makina për ngakesë dhe Tërheq
Sot 18:14
Rimorkio Frigo deri -30 C viti 2006
Me marrveshje
Pejë Makina për ngakesë dhe Tërheq
Sot 18:14
Rimorkio me frigo me naft e rymë
Me marrveshje
Pejë Makina për ngakesë dhe Tërheq
Sot 18:14
VW Golf 4 1.9 -03
Me marrveshje
Pejë Vetura
Para kësai |1 |2 |3 |4 |5 |6 |7 |8 |9 |10 | E ardhshme    Faqja 1 nga 124
Shkoni në faqen 
Për MerrJep.com | Tregëto sigurtë | Ndihmë | Kontakt
E-mail: support@merrjep.com      Tel: +386 (0) 38 753 134
Copyright © 2009 MerrJep. All Rights Reserved. Designated trademarks and brands are the property of their respective owners.
Use of this Web site constitutes acceptance of the MerrJep User Agreement and Privacy Policy.