Blije atë që të duhet! Shite atë që nuk të duhet!
  • Të gjithë 1 - 50 nga 7384
  • Personi privat ,7134
  • Ndërmarrje ,250
Sot 08:35
Golf 2, 1988 diesel -88
1400 €
Gjakovë Vetura
Sot 08:31
VW Golf 4 TDI 1.9 KW 74 .. i Sa po Ardhur Nga ZVICRRA . SG .
Me marrveshje
Gjakovë Vetura
Sot 08:30
Audi A4 TDi 1.9 Viti 2004 i sa po ardhur nga Zvicrra . SG .
Me marrveshje
Gjakovë Vetura
Sot 08:29
Violine e re . qmim ivolitshem
100 €
Gjakovë Të tjera
Sot 08:29
Skoda Fabia1.9 TDi 74 KW i Sa po ardhur nga Zvicrra Pa Dogan
Me marrveshje
Gjakovë Vetura
Sot 08:29
VW Golf 4 TDI 1.9 .. i Sa po ardhur nga ZVICRRA . SG .
Me marrveshje
Gjakovë Vetura
Sot 08:28
VW PASSAT 1.9 TDI .. Viti 2004 i Sa po ardhur Fullë extrra
Me marrveshje
Gjakovë Vetura
Sot 08:27
VW PASSAT .1.9 TDi Eco Fuel High i sa po ardhu nga Zvicrra
Me marrveshje
Gjakovë Vetura
Sot 08:27
Opel Ascona 1.6 Dizell, ne gjendje teper te mire...
750 €
Gjakovë Vetura
Sot 08:26
Renault R21 - i qlajmruar. qmim shume i volitshem
450 €
Gjakovë Vetura
Sot 08:26
Goldon llabin
Me marrveshje
Gjakovë Traktorë
Sot 08:23
sint roland G 1000. ndrroj me skuter...ose iphone 5
350 €
Gjakovë Organo/Piano
Sot 08:21
Samsung s3
125 €
Gjakovë Celularë
Sot 08:21
Mercedes-Benz C220 Automatik CDI -02
4250 €
Gjakovë Vetura
Sot 08:11
TOYOTA HILLUX 2.5 DIZEL 4X4 2007 1 vit regjestrim
Me marrveshje
Gjakovë Vetura
Sot 08:10
Urgjentisht shitet Opel Kadet 1.4 benzin -80
800 €
Gjakovë Vetura
Sot 08:04
BMW 325 2.8i benzin
800 €
Gjakovë Vetura
Sot 08:00
Maqina per prodhimin e stubave te betonit
Me marrveshje
Gjakovë Makina
Sot 08:00
Opel Corsa Pa Dogan -00 -00
Me marrveshje
Gjakovë Vetura
Sot 07:59
Makine speciale per hapjen e kanaleve prej 10cm-30cm nderrim
Me marrveshje
Gjakovë Makineri Ndërtimi
Sot 07:22
Audi 80 me klim -91
1600 €
Gjakovë Vetura
Sot 07:18
Goldon Labin Progres
1600 €
Gjakovë Makineri pylltari
Sot 01:59
Shtepi prej 180 m2 ne Gjakove
Me marrveshje
Gjakovë Shtëpi/Vila
Sot 01:51
Opel Astra 1.4 -93 regj 10 03 2016
Me marrveshje
Gjakovë Vetura
Sot 01:50
VW polo viti 99 regj 02 02 2016
Me marrveshje
Gjakovë Vetura
Sot 01:49
Opel corsa 98 regj 20 03 2016 -98
Me marrveshje
Gjakovë Vetura
Sot 01:14
OPEL KADETT KARAVAN -90
1400 €  1.500
Gjakovë Vetura
Sot 01:12
Bmw 530d -02
5700 €
Gjakovë Vetura
Sot 01:03
Mobilje/Inventar 3 , 2 ,1 koplet
350 €
Gjakovë Krevatë dhe mobilje për dhoma fjetje
Sot 00:44
Keramika ICO Profesional
Me marrveshje
Gjakovë Punë
Sot 00:11
Patika per biciklet
Me marrveshje
Gjakovë Meshkuj
Sot 00:09
Blej Vetura Pa Dogan RKS Me Defekte T Aksidentum 2002 2013
5500 €
Gjakovë Vetura
Sot 00:07
Ford Escort 1.6 benzin 93 -93
1100 €
Gjakovë Vetura
Sot 00:06
PERDE ZEBRA QMIMI 25 EURO VIBER 0037745693412
25 €
Gjakovë Treulës/Dyuëls/Fotelje dhe për korridor
Dje 23:57
VW Jetta 1.6. Turbo diezel -87 ( 6 muaj regjistrim)
1850 €
Gjakovë Vetura
Dje 23:52
Laptop IBM ThinkPad T40 - Per pjese
10 €
Gjakovë Llaptopë
Dje 23:47
Seat Inca 1.9 SDI -99
Me marrveshje
Gjakovë Vetura
Dje 23:41
shes keto pjes per vetura
Me marrveshje
Gjakovë Stajling dhe pjesë sportive
Dje 23:40 Kerkoj shtepi me qera ne Gjakove
Me marrveshje
Gjakovë Shtëpi/Vila
Dje 23:38
ZBRITJE DHOMA GJUMIT 550 EURO DYSHEK ORTOPEDIK
550 €
Gjakovë Krevatë dhe mobilje për dhoma fjetje
Dje 23:35
Prodhojm Dhoma te Fjetjes, 044-152-077,viber+38649152077
550 €
Gjakovë Krevatë dhe mobilje për dhoma fjetje
Dje 23:34
ZBRITJE Dhoma te Fjetjes, 044-152-077,viber+38649152077
550 €
Gjakovë Krevatë dhe mobilje për dhoma fjetje
Dje 23:34
Prodhojm Dhoma te Fjetjes, 044-152-077,viber+38649152077
550 €
Gjakovë Krevatë dhe mobilje për dhoma fjetje
Dje 23:11 Pllacat prej 3ari, 4ari, 5ari
Me marrveshje
Gjakovë Ara dhe ferma
Dje 22:55
PER FRİZER OSE FRİZERE
8500 €
Gjakovë Salon për parukeri/Kujdes kozmetik
Dje 22:44
Vacuum Press per plastifikimin e mediapanit- oferta speciale
Me marrveshje
Gjakovë Makina
Dje 22:42
Autobusi MAN 413. Viti 2002 Euro 3
Me marrveshje
Gjakovë Automjete për udhëtarë
Dje 22:40
Tavolin me 6 ulse prej 199 € te reja viber+37745513270
199 €
Gjakovë Tavolina dhe karrike
Dje 22:29
bicikleta nga CH
Me marrveshje
Gjakovë Biçikleta
Dje 22:29
Dhoma Fjetje Zbritje Pranverore 550 Euro Viber +377 44799989
550 €
Gjakovë Mobilje për televizorë/stereo dhe kompjuterë
Para kësai |1 |2 |3 |4 |5 |6 |7 |8 |9 |10 | E ardhshme    Faqja 1 nga 148
Shkoni në faqen 
Për MerrJep.com | Tregëto sigurtë | Ndihmë | Kontakt
E-mail: [email protected]      Tel: +386 (0) 38 753 134
Copyright © 2009 MerrJep. All Rights Reserved. Designated trademarks and brands are the property of their respective owners.
Use of this Web site constitutes acceptance of the MerrJep User Agreement and Privacy Policy.