Blije atë që të duhet! Shite atë që nuk të duhet!
  • Të gjithë 451 - 500 nga 21990
  • Personi privat ,20833
  • Ndërmarrje ,1157
Sot 09:11
Ringa (Toka ne Magjistrale ) 050
Me marrveshje
Ferizaj Ara dhe ferma
Sot 09:11
LINA-Shiten Dy troje 5+5 ari në Lagjen e re -Ferizaj (220*)
Me marrveshje
Ferizaj Shtëpi/Vila
Sot 09:11
Ringa (Shitet Toka ne Magj.Ferizaj Prishtine) 129
Me marrveshje
Ferizaj Ara dhe ferma
Sot 09:11
LINA-Shitet Banesa 79 m2 K-,VI,të gatëshme,Lagjja e re
Me marrveshje
Ferizaj Banesa
Sot 09:11
VW Passat 1.8cc Automatik/Tiptronik , Full extra - RKS
Me marrveshje
Ferizaj Vetura
Sot 09:11
Ringa( Shitet Toka ne rr.Zahir Neziri 22 Ari )044
Me marrveshje
Ferizaj Ara dhe ferma
Sot 09:11
Ringa( Shiten 50 Ari )037
Me marrveshje
Ferizaj Ara dhe ferma
Sot 09:10
MERCEDES 190 dizel -89
2400 €
Ferizaj Vetura
Sot 09:10
Ringa( Shitet Pyelli ne Begrac )050
Me marrveshje
Ferizaj Ara dhe ferma
Sot 09:10
LINA-Shitet Lokali 310m2 në Rr Gjilanit aferSheshit K.Hetemi
Me marrveshje
Ferizaj Të tjera
Sot 09:10
LINA-Shitet Banesa118m2 (3+1) Rr 12/Qershori në Ferizaj
Me marrveshje
Ferizaj Banesa
Sot 09:09
Lokali Ne Qytet
Me marrveshje
Ferizaj Dyqan dhe trafikë
Sot 09:09
MERCEDES 250 DIZEL 1 VJET REGJISTRIM -91
2800 €
Ferizaj Vetura
Sot 09:09
Opel Astra -04
Me marrveshje
Ferizaj Vetura
Sot 09:09
Objekti ne rr. Enver Topalli
Me marrveshje
Ferizaj Dyqan dhe trafikë
Sot 09:09
pjes per makineri
Me marrveshje
Ferizaj Vetura
Sot 09:09
Dhoma Gjumi (Fjetjes) te kualitetit te larte
Me marrveshje
Ferizaj Krevatë dhe mobilje për dhoma fjetje
Sot 09:08
LINA-Shiten Pllace prej 30ari( 6x5) në Jezerc- Ferizaj(239*)
Me marrveshje
Ferizaj Ara dhe ferma
Sot 09:08
LINA-Shitet Toka 30ari (Lugaxhi) Rr Ferizaj -Prishtinë(251*)
Me marrveshje
Ferizaj Ara dhe ferma
Sot 09:06
LINA-Shitet Lokali 32 m2 në Rr.Gjilanit
Me marrveshje
Ferizaj Dyqan dhe trafikë
Sot 09:06
LINA-Shitet Garazha AUTOKOZMETIKA,, KECA'' në Rr e Varoshit
Me marrveshje
Ferizaj Shtëpi/Vila
Sot 09:04
Ringa (Shitet Shtepia Ne Rr.Gjilanit)197/15
Me marrveshje
Ferizaj Shtëpi/Vila
Sot 09:04
Ringa ( Shtepia Ne Rr.Pleshines)175/14
Me marrveshje
Ferizaj Shtëpi/Vila
Sot 09:04
Fiat Punto benzin -01
2350 €
Ferizaj Vetura
Sot 09:04
Ringa (Shitet Banesa te kinemaja re ne lagje te re ) 034/14
Me marrveshje
Ferizaj Banesa
Sot 09:03
LINA-Shitet Lokali në Sheshin e Qytetit në Ferizaj
Me marrveshje
Ferizaj Dyqan dhe trafikë
Sot 09:03
LINA-Shitet Banesa 102m2,K-VI- ne Rr.Gilanit(Ing)
Me marrveshje
Ferizaj Banesa
Sot 09:03
LINA-Shiten dy lokale 115 m2 dhe 65 m2 ne Rr.T.Sinani
Me marrveshje
Ferizaj Dyqan dhe trafikë
Sot 09:03
Ringa (Shitet Toka ne Sallahane 1 hekter ) 033
Me marrveshje
Ferizaj Ara dhe ferma
Sot 09:02
dyer te dhomave 90x200m.masa standarde 60EURO nr. 044933548
60 €
Ferizaj Materiale ndërtimore
Sot 08:59
Ringa (Shitet Shtepia Ne Rr.Emin Duraku)145
Me marrveshje
Ferizaj Shtëpi/Vila
Sot 08:59
Ringa (kemi banesa me qera)
Me marrveshje
Ferizaj Banesa
Sot 08:59
Ringa (Shitet Toka ne Bainc ) 110
Me marrveshje
Ferizaj Ara dhe ferma
Sot 08:58
Ringa( Shitet Toka ne Doganaj te Kaqanikut )035
Me marrveshje
Ferizaj Ara dhe ferma
Sot 08:56
Ringa (shitet shtepia dhe 2 Lokale) 139
Me marrveshje
Ferizaj Shtëpi/Vila
Sot 08:56
Ringa (Shtepi dhe lokale ne Ferizaj 119 )
Me marrveshje
Ferizaj Shtëpi/Vila
Sot 08:55
Ringa (Lokali ne qender te Qytetit)54/14
Me marrveshje
Ferizaj Të tjera
Sot 08:55
Vikendica ne Prevallac
Me marrveshje
Ferizaj Shtëpi/Vila
Sot 08:55
Ringa (Banesat mbrapa Stacionit te Policis)
Me marrveshje
Ferizaj Banesa
Sot 08:54
Ringa (shitet Toka Ne Bibaj ) 014
Me marrveshje
Ferizaj Ara dhe ferma
Sot 08:54
Ringa (Shitet Toka ne Magjistrale Ferizaj Prishtin)112
Me marrveshje
Ferizaj Ara dhe ferma
Sot 08:54
LINA-Shitet Lokali 144 m2 në Rr.Rexhep Bislimi-FR
Me marrveshje
Ferizaj Depo
Sot 08:53
Citroen 2.2 HDI , 03 - RKS deri 2016 Qmimi i diskutueshem
4140 €  4.150
Ferizaj Vetura
Sot 08:53
Reno Scenic 2004 - SHUM I RUAJTUR ME TARGA TE ZVICRES
2520 €  2.530
Ferizaj Vetura
Sot 08:53
LINA-Shitet Banesa 92m2,K-VII- në Rr.Vëllëzrit Gervalla(GT)
Me marrveshje
Ferizaj Banesa
Sot 08:53
LINA-Shiten Banesat 98m2 dhe 92 m2,K-IV në Rr.Vll GervallaGT
Me marrveshje
Ferizaj Banesa
Sot 08:53
LINA-Shiten Banesat 98m2 dhe 88 m2,K-II në Rr.Vll GervallaGT
Me marrveshje
Ferizaj Banesa
Sot 08:52
LINA-Shitet Banesa 92m2,K-V- në Komplexin Ferizaj i Ri(GT)
Me marrveshje
Ferizaj Banesa
Sot 08:51
LINA-Shitet Banesa 79m2,K-VII- në Komplexin Ferizaj i Ri(GT)
Me marrveshje
Ferizaj Banesa
Sot 08:51
LINA-Shitet Banesa 73m2,K-V- në Rr.Vëllëzrit Gervalla(GT)
Me marrveshje
Ferizaj Banesa
Para kësai |5 |6 |7 |8 |9 |10 |11 |12 |13 |14 | E ardhshme    Faqja 10 nga 440
Shkoni në faqen 
Për MerrJep.com | Tregëto sigurtë | Ndihmë | Kontakt
E-mail: [email protected]      Tel: +386 (0) 38 753 134
Copyright © 2009 MerrJep. All Rights Reserved. Designated trademarks and brands are the property of their respective owners.
Use of this Web site constitutes acceptance of the MerrJep User Agreement and Privacy Policy.