Blije atë që të duhet! Shite atë që nuk të duhet!
  • Të gjithë 451 - 500 nga 16026
  • Personi privat ,15359
  • Ndërmarrje ,667
Dje 15:56
Tokë 20 ari(ndahet në parcela)në Talinofc-Ferizaj(231*)
5000 €
Ferizaj Ara dhe ferma
Dje 15:54
Peugeot 407 2.0 HDI -04
Ferizaj Vetura
Dje 15:54
Pjes per mercedes golf bmw audi passat peugeot citroen etj
Me marrveshje
Ferizaj Pjesë rezervë
Dje 15:54
Shitet Banesa 85m2 K-IV-Rr Gremes, në Ferizaj(033TA)
Me marrveshje
Ferizaj Banesa
Dje 15:54
Ipet Objekti me qera, Ne rrugen Driton Islami.
Me marrveshje
Ferizaj Depo
Dje 15:53
VW Golf 2 BENZIN 1.6 RKS I QLAJMRUAR-84
420 €
Ferizaj Vetura
Dje 15:53
FIAT 500 Panoram -08
7499 €
Ferizaj Vetura
Dje 15:53
Fellne per disa lloje te veturave
Me marrveshje
Ferizaj Goma dhe fellna
Dje 15:53
Audi A4 2.0TDI AUTOMATIK -06
Me marrveshje
Ferizaj Vetura
Dje 15:52
Mercedes E 220 cdi rks 12 muaj
7200 €
Ferizaj Vetura
Dje 15:52
Citroen Saxo 1.6 vts racing kat lll
2600 €
Ferizaj Vetura
Dje 15:52
Guma krropanka per 4x4 off road
Me marrveshje
Ferizaj Goma dhe fellna
Dje 15:52
Audi 80 DIZEL 1.9 RKS 6 MUJ-90
1280 €
Ferizaj Vetura
Dje 15:52
Opel Astra 1.7 CDTI (Special) -06
Me marrveshje
Ferizaj Vetura
Dje 15:51
VW Polo 1.4 TDI -05
Me marrveshje
Ferizaj Vetura
Dje 15:51
SHITET Banesa 99.42 m2 K-V,VII-VIZIONI 7 Lagjja Re(015V/S)
Me marrveshje
Ferizaj Banesa
Dje 15:51
Shitet Banesa 88.39m2 K-III,VII-VIZIONI 7 Lagjja Re(013V/S)
Me marrveshje
Ferizaj Banesa
Dje 15:51
Opel Corsa 1.3 TDI -08
Ferizaj Vetura
Dje 15:50
Shtëpi në qendër të qytetit(4 katëshe)-Ferizaj(209*)
Me marrveshje
Ferizaj Shtëpi/Vila
Dje 15:50
Goma te ndryshme nga Zvicrra 14, 15, 17, 19
Me marrveshje
Ferizaj Goma dhe fellna
Dje 15:49
Citroen C4 1.6 HDI -05
Ferizaj Vetura
Dje 15:49
SHITET Trualli 14 ari(ndahet në parcela) në Ferizaj(237*)
Me marrveshje
Ferizaj Ara dhe ferma
Dje 15:49
SHITET Pllaci 30 ari ne Ferizaj (249*)
10000 €
Ferizaj Ara dhe ferma
Dje 15:48
VW Golf 5 1.9 TDI -05
7390 €
Ferizaj Vetura
Dje 15:48
4 ari oborr mbrapa shkollës A.Bytyqi -Ferizaj(230*)J1
10500 €
Ferizaj Banesa
Dje 15:48
VW Golf 6 - 2.0 TDI -09
12900 €
Ferizaj Vetura
Dje 15:47
Shes fellnet 14 inch per opel, vw, reno, fiat
140 €
Ferizaj Goma dhe fellna
Dje 15:47
Seat Cordoba 1.9 TDI -06
Ferizaj Vetura
Dje 15:46
Peugeot 407 2.0 HDI -05
Ferizaj Vetura
Dje 15:45
Banesa 80m2 e gatëshme-K-II- në Rr e Gremes(055/TA)
Me marrveshje
Ferizaj Banesa
Dje 15:45
Goma me disqe per Smart origjinal M+S
Ferizaj Goma dhe fellna
Dje 15:44
VW Golf 4 1.9 TDI nje (i) te kuqe-02
5500 €
Ferizaj Vetura
Dje 15:44
Toyota Previa 2.4 Benzin -94
2650 €
Ferizaj Vetura
Dje 15:43
Renault Megana Scenic ll diesel -06
Me marrveshje
Ferizaj Vetura
Dje 15:43
Lëshohet me Qera banesa 110 m2 (3+1) kati II në Rr të Gremes
Me marrveshje
Ferizaj Banesa
Dje 15:43
SHITET Lokali perfekt 168 m2 në Lagjen e re-Ferizaj(241*)
Me marrveshje
Ferizaj Dyqan dhe trafikë
Dje 15:42
Ipet me QERA objekti 450 m2 në Magjistr.Fer-Prishtinë (258*)
Me marrveshje
Ferizaj Depo
Dje 15:42
Shitet Trualli 14 ari(ndahet në parcela) Ferizaj(232*)N1
13500 €
Ferizaj Ara dhe ferma
Dje 15:41
Shitet Shtëpia me 7ari+3 lokale, Rr R.Bislimi(afër ELIAB-it)
Me marrveshje
Ferizaj Shtëpi/Vila
Dje 15:40
Radio antike
120 €
Ferizaj Sende për kolekcionim
Dje 15:39
Radio antike
100 €
Ferizaj Sende për kolekcionim
Dje 15:39
Radio antike
50 €
Ferizaj Sende për kolekcionim
Dje 15:39
Radio antike
70 €
Ferizaj Sende për kolekcionim
Dje 15:39
Shiten 5 ari pllac në Rr Driton Islami afër ETC
Me marrveshje
Ferizaj Shtëpi/Vila
Dje 15:38
Shitet Banesa 86 m2 K-V- te Jetoni,Lagjja re-Ferizaj(026E/J)
Me marrveshje
Ferizaj Banesa
Dje 15:38
Shitet Shtepia me 7 ari(me leje ndertim të lartë)L.re(208*)
Me marrveshje
Ferizaj Shtëpi/Vila
Dje 15:36
Extra Shtëpijë 264 m2+5 ari në Lagjjën ILIRIA-Ferizaj(TXL)
Me marrveshje
Ferizaj Shtëpi/Vila
Dje 15:30
Bmw e60
Me marrveshje
Ferizaj Pjesë rezervë
Dje 15:29
Audi A4 1.9 TDI me Dogan -04
Me marrveshje
Ferizaj Vetura
Dje 15:29
Lokal 30 m2 në qendër të qytetit në Ferizaj
Me marrveshje
Ferizaj Dyqan dhe trafikë
Para kësai |5 |6 |7 |8 |9 |10 |11 |12 |13 |14 | E ardhshme    Faqja 10 nga 321
Shkoni në faqen Për MerrJep.com | Tregëto sigurtë | Ndihmë | Kontakt
E-mail: support@merrjep.com      Tel: +386 (0) 38 753 134
Copyright © 2009 MerrJep. All Rights Reserved. Designated trademarks and brands are the property of their respective owners.
Use of this Web site constitutes acceptance of the MerrJep User Agreement and Privacy Policy.