Blije atë që të duhet! Shite atë që nuk të duhet!
  • Të gjithë 501 - 550 nga 19337
  • Personi privat ,18330
  • Ndërmarrje ,1007
Dje 15:54
Bejme shitjen dhe montimin e kaminave vib +37744530191
Me marrveshje
Ferizaj Antikë dhe art
Dje 15:54
LINA-Shiten 35ari Tokë në Jezerc
Me marrveshje
Ferizaj Ara dhe ferma
Dje 15:53
AGJENSIONI I PATUNDSHMËRIS,,LINA'' OFRON SHUMË MUNDËSI
Me marrveshje
Ferizaj Banesa
Dje 15:53
LINA-Shitet Shtëpia me 24ari oborr në Petrovë
Me marrveshje
Ferizaj Shtëpi/Vila
Dje 15:52
LINA-Shitet Trualli 11 ari në Komogllavë-Ferizaj
Me marrveshje
Ferizaj Shtëpi/Vila
Dje 15:52
LINA-Shiten 44ari Tokë në Sojev rreth rrugës afër Bonstillit
Me marrveshje
Ferizaj Ara dhe ferma
Dje 15:51
Wartburg ndrrim me imt539 ose imt533
1900 €
Ferizaj Olldtajmera
Dje 15:51
LINA-Shitet Shtëpia me 5 ari oborr,Rr Sali Çeku,Ferizaj
65000 €
Ferizaj Shtëpi/Vila
Dje 15:51
BANES AFER QENDRES NE FERIZAJ
Me marrveshje
Ferizaj Banesa
Dje 15:51
iPhone 5S Gold
Me marrveshje
Ferizaj Celularë
Dje 15:51
LINA-Shtėpi e re me 10 ari nė Ferizaj(121DB)
Me marrveshje
Ferizaj Shtëpi/Vila
Dje 15:50
LINA-Dy shtëpi me nga 6 ari në Saraishtë-Ferizaj 9
Me marrveshje
Ferizaj Shtëpi/Vila
Dje 15:50
LINA-SHITET Shtëpia në Rr.Vll.Gërvalla(H.Muhadini)Ferizaj
95000 €
Ferizaj Shtëpi/Vila
Dje 15:49
LINA-Shitet Ferma +75 ari tokë në Lloshkobare-Ferizaj
Me marrveshje
Ferizaj Ara dhe ferma
Dje 15:49
LINA-Shitet Shtepia me 5 ari ne Rr Sejdi Sejdiu-Ferizaj
Me marrveshje
Ferizaj Shtëpi/Vila
Dje 15:48
Cllas 50
Me marrveshje
Ferizaj Makina lidhëse
Dje 15:48
Shitet Trualli mbrapa Eli-Ab
Me marrveshje
Ferizaj Ara dhe ferma
Dje 15:47
LINA-Shiten 56 ari Truall në Komogllavë-Ferizaj
Me marrveshje
Ferizaj Ara dhe ferma
Dje 15:47
LINA-Shitet Lokali 32 m2 në qendër të qytetit në Ferizaj
Me marrveshje
Ferizaj Dyqan dhe trafikë
Dje 15:46
LINA-Shiten 8 ari Truall në Nekodim-Ferizaj (V2)(217*)
Me marrveshje
Ferizaj Ara dhe ferma
Dje 15:44
Shitet Viqi
Ferizaj Kafshët të fermës
Dje 15:39
VW Tiguan 2.0 TDI DSG- automatik - 4 MATION -12
Me marrveshje
Ferizaj Vetura
Dje 15:39
Audi A4 2.0 TDI -12
Me marrveshje
Ferizaj Vetura
Dje 15:38
AUDI A8 L 3.0 TDI FULLL EXTRA SHUM E RUJTUN
Me marrveshje
Ferizaj Vetura
Dje 15:38
Citroen picaso 2.0 hdi -03
4333 €
Ferizaj Vetura
Dje 15:38
AUDI A3 3.2 BENZIN FULL EXTRA PANORAM quattro 2007
Me marrveshje
Ferizaj Vetura
Dje 15:38
LINA-Shitet Banesa 65 m2 Kati I te Rubin Investi-Ferizaj
Me marrveshje
Ferizaj Banesa
Dje 15:37
GOLF 5 1.9 TDI EXTRA MODEL SHUM I RUJTUN 2008
Me marrveshje
Ferizaj Vetura
Dje 15:37
Taureg 3.0 TDI fullll opsion -11
Me marrveshje
Ferizaj Vetura
Dje 15:37
Bmw 320d 2008
9999 €
Ferizaj Vetura
Dje 15:37
LINA-Banesa 91 m2 ne komple.Ferizaji Ri(mbrapa st.Policis)
Me marrveshje
Ferizaj Banesa
Dje 15:37
LINA-RISI EKSKLUZIVE-Shtëpijë në Lagjen ILIRIA-Ferizaj(TS)
Me marrveshje
Ferizaj Shtëpi/Vila
Dje 15:36
LINA-Shitet Lokali 37 m2 në Rr 12 Qershori në Ferizaj
Me marrveshje
Ferizaj Dyqan dhe trafikë
Dje 15:36
VW Golf 5 1.4 benzin -08
5777 €
Ferizaj Vetura
Dje 15:36
Mercedes ML 320 cdi -07
Me marrveshje
Ferizaj Vetura
Dje 15:36
Passat 1.9TDI DIESEL -ME DOGAN TE PAGUAR
4100 €
Ferizaj Vetura
Dje 15:36
Peugeota 307 2.0 HDI fullll ekstra 2006 -07
3444 €
Ferizaj Vetura
Dje 15:35
VW Golf 4 1.9 TDI -03
Me marrveshje
Ferizaj Vetura
Dje 15:35
LINA-Shitet Shtepia ere me 3ari ne Lagjen Qendresa-Prishtinë
Me marrveshje
Ferizaj Shtëpi/Vila
Dje 15:35
LINA-Banesa 95 m2 K-VII- në Komplexin Ferizaji Ri
Me marrveshje
Ferizaj Banesa
Dje 15:35
BMW 730d -05
Me marrveshje
Ferizaj Vetura
Dje 15:35
LINA-Shiten 32ari Toke ne Mirashe-Ferizaj
Me marrveshje
Ferizaj Ara dhe ferma
Dje 15:34
LINA-Shitet Shtëpia e re me 5 ari në Rr të Pleshinës(158/SA)
115000 €
Ferizaj Shtëpi/Vila
Dje 15:34
AUDI A6 AUTOMATIK 2003
4222 €
Ferizaj Vetura
Dje 15:33
LINA-Shiten 1 hektar e 70 ari në Bibaj -Ferizaj
Me marrveshje
Ferizaj Ara dhe ferma
Dje 15:30
Bmw X5d -2008
Me marrveshje
Ferizaj Vetura
Dje 15:29
VW Touareg dizel -11
Me marrveshje
Ferizaj Vetura
Dje 15:28
OPEL ZAFIRA 1.9 DIESEL preajrdhja nga zvicrra -05
Me marrveshje
Ferizaj Vetura
Dje 15:27
Nissan Navara dizel -08
Me marrveshje
Ferizaj Vetura
Dje 15:26
VW Golf 4 1.9 TDI -01
4700 €
Ferizaj Vetura
Para kësai |6 |7 |8 |9 |10 |11 |12 |13 |14 |15 | E ardhshme    Faqja 11 nga 387
Shkoni në faqen 
Për MerrJep.com | Tregëto sigurtë | Ndihmë | Kontakt
E-mail: [email protected]      Tel: +386 (0) 38 753 134
Copyright © 2009 MerrJep. All Rights Reserved. Designated trademarks and brands are the property of their respective owners.
Use of this Web site constitutes acceptance of the MerrJep User Agreement and Privacy Policy.