Blije atë që të duhet! Shite atë që nuk të duhet!
  • Të gjithë 501 - 550 nga 15239
  • Personi privat ,14591
  • Ndërmarrje ,648
Dje 13:33
Shitet Parcell 2.1 ari mbrapa Procredit Bank (213*)
75000 €
Ferizaj Shtëpi/Vila
Dje 13:33
Bejme shitjen dhe montimin e kaminave vib +38649111862
Me marrveshje
Ferizaj Antikë dhe art
Dje 13:32
SHITET Banesa 114 m2.K.III,Rr,R.Bislimi -Ferizaj(027Q)
Me marrveshje
Ferizaj Banesa
Dje 13:32
Ringa (Shitet Toka me 1 hekter e 65 Ari Fshatin Bibaj ) 028
Me marrveshje
Ferizaj Ara dhe ferma
Dje 13:32
Ringa (shiten 54 Ari ) 025
Me marrveshje
Ferizaj Ara dhe ferma
Dje 13:31
Ringa (Shitet Zabeli ne Sojev 76 Ari ) 026
Me marrveshje
Ferizaj Ara dhe ferma
Dje 13:31
Ringa( Shitet 33 Ari ne rr Varoshit )021
Me marrveshje
Ferizaj Ara dhe ferma
Dje 13:31
SHITET Lokali shumë i mirë i gatshëm në Rr Sejdi Sejdiu
Me marrveshje
Ferizaj Të tjera
Dje 13:31
1iPOD dhe 2 Tableta
Me marrveshje
Ferizaj Celularë
Dje 13:31
Ringa( Shiten 38 Ari ne rrug Talinovcit )037
Me marrveshje
Ferizaj Ara dhe ferma
Dje 13:30
Ringa( Shiten 50 Ari )037
Me marrveshje
Ferizaj Ara dhe ferma
Dje 13:30
Ringa (Shitet Toka ne Magjistrale ) 042
Me marrveshje
Ferizaj Ara dhe ferma
Dje 13:29
Ringa(Shitet Toka 4.20 Ari ne rr Pleshines )039
Me marrveshje
Ferizaj Ara dhe ferma
Dje 13:29
Ringa (shitet Toka ne rr.Kadri Zeka ) 066
Me marrveshje
Ferizaj Ara dhe ferma
Dje 13:29
Ringa (Shitet Shtepia me Toke 1 hektar ne Fsh.Greme 100 )
Ferizaj Shtëpi/Vila
Dje 13:29
Shitet Shtëpia me 4.5 ari mbrapa Gj.Sereqit-Ferizaj(206*)
Me marrveshje
Ferizaj Shtëpi/Vila
Dje 13:28
Shiten 30 hektarë tokë përballë Kamp.Bond Still-Ferizaj
349 €
Ferizaj Ara dhe ferma
Dje 13:28
Ringa (Ipet toka me Qera ne sojev 50 Ari te Restorant Natyr)
Me marrveshje
Ferizaj Ara dhe ferma
Dje 13:27
SHITET-Ndrrohet me tokë në magj.Ferizaj-Prishtinë
415000 €
Ferizaj Shtëpi/Vila
Dje 13:27
Makinen per Gypa
Me marrveshje
Ferizaj Makina
Dje 13:27
Toka Rr. e Rugoves / Zahir neziri (070/13)
Me marrveshje
Ferizaj Ara dhe ferma
Dje 13:27
VW Touran dizel -05
7650 €
Ferizaj Vetura
Dje 13:26
Rimorkio 2.TON
950 €
Ferizaj Të tjera
Dje 13:26
SHITET TOKA 22.76 ari ,Rr Reçakut ngjitur me Fab.e Vajit
Me marrveshje
Ferizaj Shtëpi/Vila
Dje 13:25
Banesa 100m2 e gatëshme,K-V- te ORCHIDE (054/AR.N)
Me marrveshje
Ferizaj Banesa
Dje 13:25
VW TOUAREG R5 2.5 TDI -04
Me marrveshje
Ferizaj Vetura
Dje 13:24
¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ CNC MORBIDELLI 504 ¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨
Ferizaj Makina
Dje 13:23
Shiten Banesat 97 m2 (2+1)në Rr 12/Qershor- Ferizaj(037MU)
Me marrveshje
Ferizaj Banesa
Dje 13:23
Ringa( Shitet Toka te gjukant 20Ari)040
Me marrveshje
Ferizaj Ara dhe ferma
Dje 13:22
Ringa( Shiten 12.5 Ari ne Gerlic )038
Me marrveshje
Ferizaj Ara dhe ferma
Dje 13:21
Toka ne rr.Muj Krasniqi(071/13)
Me marrveshje
Ferizaj Ara dhe ferma
Dje 13:19
Ringa (Shitet 10 Ari tok te Eli Abi ) 113/14
Me marrveshje
Ferizaj Ara dhe ferma
Dje 13:19
Ringa (Shitet Shtepia ne rr.Sejdi Sejdiu)49
Me marrveshje
Ferizaj Banesa
Dje 13:18
Shtepi / Lokale ne Ferizaj rr.Gjon Sereqi 103/13
Me marrveshje
Ferizaj Shtëpi/Vila
Dje 13:18
Ringa (Shitet 30 Ari Parcela ne rr.Arsim Bega ) 023
Me marrveshje
Ferizaj Ara dhe ferma
Dje 13:18
Shiten 6 ari në qendër të qytetit,Rr Emin Duraku-Ferizaj(SK)
Me marrveshje
Ferizaj Ara dhe ferma
Dje 13:18
Ringa (Shitet parcela ne rr.Naim Beka ) 005
Me marrveshje
Ferizaj Ara dhe ferma
Dje 13:17
Ringa (Shitet Trualli ne Saraisht ) 015
Me marrveshje
Ferizaj Ara dhe ferma
Dje 13:17
Ringa (Shiten 27 Ari ne Fshatin e vjeter ) 024
Me marrveshje
Ferizaj Ara dhe ferma
Dje 13:17
Shiten Banesat te Bardhi,Rr.Gremes 73.65m2 dhe 75.3m2(039D)
Me marrveshje
Ferizaj Banesa
Dje 13:16
Ringa (Shitet Shtepia ne Lagje te re rr.Sherif Frangu) 126
Me marrveshje
Ferizaj Shtëpi/Vila
Dje 13:16
Shitet Shtepia ne rr. Xhev Ladrovci ( 016/13 )
Me marrveshje
Ferizaj Shtëpi/Vila
Dje 13:16
Ringa (Shitet Toka ne Prelez) 102
Me marrveshje
Ferizaj Ara dhe ferma
Dje 13:15
SHITET dhe Ipet me Qera Lokali ne rr.Deshmoret E Kombit
Me marrveshje
Ferizaj Shtëpi/Vila
Dje 13:15
Shitet Banesa 58 m2(1+1)Rr Gremes te Bardhi-Ferizaj(046/GT)
Me marrveshje
Ferizaj Banesa
Dje 13:15
Lokali afer Rr. Gjilanit
Me marrveshje
Ferizaj Dyqan dhe trafikë
Dje 13:15
Ringa (Shitet Toka ne Bainc ) 110
Me marrveshje
Ferizaj Ara dhe ferma
Dje 13:14
GRUNDIG TV SMART 40 INCH (102 cm) Me internet
Me marrveshje
Ferizaj Televizorë
Dje 13:14
Ringa (Shitet Toka ne prelez/Softaj) 102
Me marrveshje
Ferizaj Ara dhe ferma
Dje 13:14
Ringa (Shitet Moteli Las Vegas )
Me marrveshje
Ferizaj Shtëpi/Vila
Para kësai |6 |7 |8 |9 |10 |11 |12 |13 |14 |15 | E ardhshme    Faqja 11 nga 305
Shkoni në faqen Për MerrJep.com | Tregëto sigurtë | Ndihmë | Kontakt
E-mail: support@merrjep.com      Tel: +386 (0) 38 753 134
Copyright © 2009 MerrJep. All Rights Reserved. Designated trademarks and brands are the property of their respective owners.
Use of this Web site constitutes acceptance of the MerrJep User Agreement and Privacy Policy.