Blije atë që të duhet! Shite atë që nuk të duhet!
  • Të gjithë 551 - 600 nga 2123
  • Personi privat ,2005
  • Ndërmarrje ,118
15 gusht 20:24
Pasqyra per frizerka
200 €
Prizren Të tjera
15 gusht 17:45
Flekse
Me marrveshje
Prizren Makina
15 gusht 16:37
Pastrues per maje letkoni
8 €
Prishtinë Servis mekanik
15 gusht 15:25
Kallup i hidraulikes shtypse 160ton
1000 €
Prishtinë Makina dhe mjete për industri
15 gusht 14:37
Invertarin per sallon per rregullimin e flokve per femra
1400 €
Mitrovicë Salon për parukeri/Kujdes kozmetik
15 gusht 13:15
Mulli i kafes
Me marrveshje
Prishtinë Për restorante dhe kafule
15 gusht 13:09
SHANK Punim dore
Me marrveshje
Prishtinë Për restorante dhe kafule
15 gusht 12:53
DYER AUTOMATIKE PER SPITALE- SALLA TE OPERACIONEVE
Me marrveshje
Prishtinë Pregatitje medicine
15 gusht 12:41
INVERTORIN PER BUTIK
Me marrveshje
Prishtinë Për dyqanet dhe ditarë
15 gusht 11:33
Vulkanizerit Balancerk dhe shmonterk
2700 €
Gjilan Servis mekanik
15 gusht 09:50
Gjenerator 18 kva
2300 €
Prizren Makina dhe mjete për industri
15 gusht 08:40
Inventar per dyqan
Me marrveshje
Mitrovicë Për dyqanet dhe ditarë
15 gusht 01:46
Cad Cam sistemi KAVO EVEREST per Laboratore Dentare
Me marrveshje
Pejë Të tjera
14 gusht 23:53
INOX (Inoks) Rostfrei Material
Me marrveshje
Prishtinë Për restorante dhe kafule
14 gusht 21:49
Sharrë drebont per prerje hekuri
Me marrveshje
Ferizaj Makina dhe mjete për industri
14 gusht 18:11
Maqin Qe Blun Mish
Me marrveshje
Skenderaj Për restorante dhe kafule
14 gusht 17:26
SKARA ME PLIN
65 €
Prizren Për restorante dhe kafule
14 gusht 16:18
Makina qepese
130 €
Besianë Makina dhe mjete për industri
14 gusht 13:47
Shtanc per profilim dhe Pajisje per perpuinim te ulluqeve
Me marrveshje
Pejë Makina dhe mjete për industri
14 gusht 12:45
RAFTA PËR BARNATORE
1150 €
Vushtrri Pregatitje medicine
14 gusht 10:09
vitrina per embelsira dhe aparati i kafes GAGGIA
Me marrveshje
Prishtinë Për restorante dhe kafule
13 gusht 23:16
Gjenerator 24KW
Me marrveshje
Mitrovicë Makina
13 gusht 21:05
Paisje per frizerka
350 €
Prishtinë Salon për parukeri/Kujdes kozmetik
13 gusht 18:44
Agregat 135 KWA
Me marrveshje
Pejë Makina
13 gusht 18:16 Paisje per restoran qebabtore
Me marrveshje
Prishtinë Për restorante dhe kafule
13 gusht 17:03
Skar per Restorante
170 €
Prishtinë Për restorante dhe kafule
13 gusht 16:11
MAQINAT PER PRODHIMIN E DRITAREVE
Me marrveshje
Ferizaj Makina dhe mjete për industri
13 gusht 09:56
Furr e bukes
Me marrveshje
Prishtinë Për restorante dhe kafule
13 gusht 09:02
Vitrina komplet
490 €
Prishtinë Për dyqanet dhe ditarë
12 gusht 23:44
Rafta per market ne gjendje shume te mire
Me marrveshje
Gjakovë Të tjera
12 gusht 17:25
Aparatin e kafes me mulli La San Marco
Me marrveshje
Prishtinë Për restorante dhe kafule
12 gusht 17:21
Furr picash
420 €
Prizren Të tjera
12 gusht 07:51
Furr Te Bukes - Ndrrim Me Golf 4 Ose 5
Me marrveshje
Ferizaj Të tjera
11 gusht 16:37
Inventar per zyre
70 €
Gjakovë Pajisje për zyra
11 gusht 15:55
Kompresor 500 l 7.5 kW
Me marrveshje
Prishtinë Makina dhe mjete për industri
11 gusht 15:44
Kompresor
Me marrveshje
Prishtinë Makina dhe mjete për industri
11 gusht 14:47
Tavolin Pokeri
1500 €
Pejë Për lojra
11 gusht 10:29
drita dekorim 4copa komplet
120 €
Prishtinë Për restorante dhe kafule
11 gusht 09:37 Inventar per frizer qmimi i arsyshum
Me marrveshje
Prishtinë Salon për parukeri/Kujdes kozmetik
11 gusht 08:20
15 tavolina dhe 60 karrika
1450 €
Prishtinë Për restorante dhe kafule
10 gusht 19:59
Tavolina me karrike
Me marrveshje
Vushtrri Të tjera
10 gusht 16:45
Aparat Per Analiza,Nga Gjermania ....
Me marrveshje
Skenderaj Pregatitje medicine
10 gusht 00:25
KEMI SKARA PROFESIONALE ,50CM ,70 CM,DHE 1 METERSHE
Me marrveshje
Klinë Për restorante dhe kafule
10 gusht 00:20
PAISJE PROFESIONALE PER KUZHINE DHE RESTORANTE,
Me marrveshje
Prishtinë Për restorante dhe kafule
9 gusht 15:32
Cerkullari
Me marrveshje
Gjakovë Të tjera
9 gusht 12:06
Makina per kantim te PVC dhe ABS HOLZ HER SPRINTER 1321
25000 €
Prishtinë Makina dhe mjete për industri
9 gusht 08:43
Makina zdrukthetari komplet
Me marrveshje
Viti Makina dhe mjete për industri
9 gusht 08:17
Fotokopje Ricoh Aficio 551
400 €
Prishtinë Pajisje për zyra
9 gusht 08:11
HD RISIVERA ,TOTAL ZA SVE BOSNJAKE GORANCE I TORBESE.
65 €
Prizren Të tjera
9 gusht 00:12
FOTOKOPJE A3 BARDH E ZI RICOH MP3010 SP
395 €  530
Prizren Pajisje për zyra
Para kësai |7 |8 |9 |10 |11 |12 |13 |14 |15 |16 | E ardhshme    Faqja 12 nga 43
Shkoni në faqen Për MerrJep.com | Tregëto sigurtë | Ndihmë | Kontakt
E-mail: support@merrjep.com      Tel: +386 (0) 38 753 134
Copyright © 2009 MerrJep. All Rights Reserved. Designated trademarks and brands are the property of their respective owners.
Use of this Web site constitutes acceptance of the MerrJep User Agreement and Privacy Policy.