Blije atë që të duhet! Shite atë që nuk të duhet!
  • Të gjithë 551 - 600 nga 21833
  • Personi privat ,20216
  • Ndërmarrje ,1617
Sot 12:09
SHITEN LOKALET NE FUSHEKOSOVE
700 €
Fushë Kosovë Zyrë
Sot 12:09
Viqi 320 euro femer 2 muj r gjys
Me marrveshje
Skenderaj Kafshët të fermës
Sot 12:08
Firma "KOPSHTI" Bejm rregullimin e oborreve me kocka
Me marrveshje
Prishtinë Punë
Sot 12:08
Objekti Afarist - Banesor gjendet në qendër të Fushkosoves
500 €
Fushë Kosovë Lëshim nga biznesi i përpunuar
Sot 12:07
Pula dhe zoga
Me marrveshje
Mitrovicë Kafshët të fermës
Sot 12:05 Mshtjerr
Me marrveshje
Prishtinë Kafshët të fermës
Sot 12:05
Zogza te races Redisland RED
Me marrveshje
Mitrovicë Kafshët të fermës
Sot 12:04
Shes lokalin ne lagjen e spitalit
1400 €
Prishtinë Dyqan dhe trafikë
Sot 12:04
Shitet Banesa 75m2 Afer Komunes
480 €
Mitrovicë Dyqan dhe trafikë
Sot 12:04
SHES LOAKLIN NE LAGJEN KALABRI (NE KOMPLEKSIN PRISHTINA STAR
1550 €
Prishtinë Dyqan dhe trafikë
Sot 12:04
Lokal afarist per shitje ne lagjen Dardania, mbrapa Bast Tra
135000 €
Prishtinë Zyrë
Sot 12:04
Lokalin ne lagjen e spitalit sip. 65m2
1200 €
Prishtinë Zyrë
Sot 12:04
Shes lokalin ne lagjen Arberia ish DRAGODAN
1600 €
Prishtinë Zyrë
Sot 12:03
"Peshoja" Peshore per *Shitje *Montim *Certifikim *Kalibrim
Me marrveshje
Prizren Të tjera
Sot 12:03
NTSH "PESHOJA" PESHORE ELEKTRONIKE "Esit"me 6 vite Garancion
Me marrveshje
Prizren Servis për elektronike
Sot 12:02
ngjyrosje rinovime etj,, moleraj..... 044 296 933
Me marrveshje
Prishtinë Punë
Sot 12:01
Lokal me qera -rruga Rilindja Kombëtare
Me marrveshje
Malishevë Dyqan dhe trafikë
Sot 11:58
SHITBERJE QERAMARRJE, QERADHENJE, BANESA, SHTEPI, TROJE,
Me marrveshje
Prishtinë Dyqan dhe trafikë
Sot 11:58
SHITBERJE QERAMARRJE, QERADHENJE, BANESA, SHTEPI, TROJE,
Me marrveshje
Prishtinë Dyqan dhe trafikë
Sot 11:57
Leshoj lokalin me qera me 280 m2 ne QAGLLAVICË!
Me marrveshje
Prishtinë Depo
Sot 11:57
Punojm dertim edhe fasada 044 489 890
Me marrveshje
Malishevë Punë
Sot 11:51
DEPO ME QERA NE QAGLLAVICE
Me marrveshje
Prishtinë Depo
Sot 11:50
LINA-Shiten dy Lokale nga 28 m2(afër ProCr,Bank)Rr Gjilanit
Me marrveshje
Ferizaj Dyqan dhe trafikë
Sot 11:49
Japim karriga dhe tavolina me qira si dhe tenda 044 198 450
Me marrveshje
Kastriot Të tjera
Sot 11:48 Shitet lokali ne Qender te Prishtines
Me marrveshje
Prishtinë Dyqan dhe trafikë
Sot 11:48
Japim karriga dhe tavolina me qira si dhe tenda 044 198 450
Me marrveshje
Fushë Kosovë Të tjera
Sot 11:47
Japim karriga dhe tavolina me qira si dhe tenda 044 198 450
Me marrveshje
Mitrovicë Të tjera
Sot 11:46
Japim karriga dhe tavolina me qira si dhe tenda 044 198 450
Me marrveshje
Vushtrri Të tjera
Sot 11:46
BIKU I RACES SIMENTALL...049 251 904
Me marrveshje
Drenas Kafshët të fermës
Sot 11:45
Jepet me Qira objekti afarist prej 1200 m2
Prishtinë Të tjera
Sot 11:44
Japim karriga dhe tavolina me qira si dhe tenda 044 198 450
Me marrveshje
Prishtinë Të tjera
Sot 11:44
Makinë për pastrimin e xhamit dhe makinë për mbushje hotmelt
Me marrveshje
Klinë Makina dhe mjete për industri
Sot 11:43
Japim karriga dhe tavolina me qira si dhe tenda 044 198 450
Me marrveshje
Vushtrri Të tjera
Sot 11:43
Objekt me qera ne Prishtine
3750 €
Prishtinë Të tjera
Sot 11:43
LINA-SHITET Lokali perfekt 168 m2 në Lagjen e re-Ferizaj
Me marrveshje
Ferizaj Dyqan dhe trafikë
Sot 11:42
LINA-Ipet Objekti me qera 1900m2 në magjistrale Fr-Pr
Me marrveshje
Ferizaj Dyqan dhe trafikë
Sot 11:42 Jap me qira lokalin 50 m2 ne Bregu i Diellit 2
150 €
Prishtinë Të tjera
Sot 11:42
Japim karriga dhe tavolina me qira si dhe tenda 044 198 450
Me marrveshje
Prishtinë Të tjera
Sot 11:42
Frigorifer Frutti
230 €
Drenas Për dyqanet dhe ditarë
Sot 11:41
Japim karriga dhe tavolina me qira si dhe tenda 044 198 450
Me marrveshje
Skenderaj Të tjera
Sot 11:40
Lopa
Me marrveshje
Lipjan Kafshët të fermës
Sot 11:40
LOKALI LESHOHET ME QERA te NARTELI
Me marrveshje
Prishtinë Dyqan dhe trafikë
Sot 11:39
Software per hotelieri, kafeteri, restorane, bare POSSECTOR
Me marrveshje
Prizren Kontabilitet dhe ndihmë financiare
Sot 11:39
Frigorifer birra peja
200 €
Drenas Për dyqanet dhe ditarë
Sot 11:36
Lokal me Qera
Me marrveshje
Lipjan Dyqan dhe trafikë
Sot 11:31
Bejm eliminimin e insekteve dhe brejtsve
Me marrveshje
Dragash Ndihmë shtëpiake dhe pastrim
Sot 11:30
Lop Qumshtore
Me marrveshje
Ferizaj Kafshët të fermës
Sot 11:28
LINA-Shitet Lokali 150 m2 kati përdhesë,Rr 12 Qershori
Me marrveshje
Ferizaj Dyqan dhe trafikë
Sot 11:28
LINA-Shitetet Rest. ADRIATIKU+78 ari në magjist.Fer-Shkup
Me marrveshje
Ferizaj Të tjera
Sot 11:27
OFROJMË KËTO SHËRBIME JURIDIKO-ADMINISTRATIVE PËR BIZNESE
Me marrveshje
Prishtinë Të tjera
Para kësai |7 |8 |9 |10 |11 |12 |13 |14 |15 |16 | E ardhshme    Faqja 12 nga 437
Shkoni në faqen 
Për MerrJep.com | Tregëto sigurtë | Ndihmë | Kontakt
E-mail: [email protected]      Tel: +386 (0) 38 753 134
Copyright © 2009 MerrJep. All Rights Reserved. Designated trademarks and brands are the property of their respective owners.
Use of this Web site constitutes acceptance of the MerrJep User Agreement and Privacy Policy.