Blije atë që të duhet! Shite atë që nuk të duhet!
  • Të gjithë 851 - 900 nga 1968
  • Personi privat ,1846
  • Ndërmarrje ,122
20 nëntor 21:04
Makin qepse
5000 €
Pejë Makina dhe mjete për industri
6 dhjetor 11:04
Gjenerator Aksa 22 KVA 2013
5100 €
Prizren Makina
4 janar 18:30
3 MAKINA GRAFIKE
5300 €
Prizren Makina dhe mjete për industri
14 janar 14:41
Mbushtore
5900 €
Besianë Makina dhe mjete për industri
12 nëntor 22:42
Apkand Presa ex 120 ton
6000 €
Gjilan Të tjera
7 janar 08:40
MAKINA PER ALUPLAST ..PVC
6000 €
Fushë Kosovë Makina dhe mjete për industri
15 dhjetor 13:57
Furre buke shitet ose nderrohet me veture
6500 €
Mitrovicë Të tjera
25 dhjetor 08:36
SHESUM FUREN
6500 €
Prishtinë Makina dhe mjete për industri
8 nëntor 12:23
Makin per ABS ATLANTIC
6500 €
Ferizaj Makina dhe mjete për industri
24 gusht 22:05
Gjenerator
6800 €
Pejë Makina dhe mjete për industri
3 dhjetor 10:51 Paisje per furr
6850 €
Malishevë Për restorante dhe kafule
13 nëntor 08:20
Makineri per prodhimin e keseve prej letre
7000 €
Prishtinë Makina dhe mjete për industri
6 janar 00:12
Furre e bukes 4m2 ose 64 buk
7000 €
Mitrovicë Për restorante dhe kafule
13 nëntor 14:17
Roleta Venecijane Makina per prodhim (marke - SUEDEZE)
7500 €
Mitrovicë Të tjera
19 shtator 16:09
Pres per presimin e letres .plastikes .najllanit .aluminit
7900 €  9.800
Therandë Makina dhe mjete për industri
22 nëntor 18:49
MIMAKI JV3 160SP
7900 €
Gjakovë Të tjera
9 janar 14:01
Maqin pë reciklimin e najllonit LDPE, HDPE
8000 €
Prishtinë Makina dhe mjete për industri
29 tetor 13:30
PER FRİZER OSE FRİZERE
8500 €
Prishtinë Salon për parukeri/Kujdes kozmetik
2 dhjetor 09:54
Shiten te Gjitha Pajisjet e Sallonit te Ondulimit..
8500 €
Prishtinë Salon për parukeri/Kujdes kozmetik
30 dhjetor 14:29
SHİTET PREJ PRONARİT
8500 €
Prishtinë Salon për parukeri/Kujdes kozmetik
30 dhjetor 14:20
PER FRİZER OSE FRİZERE
8500 €
Gjakovë Salon për parukeri/Kujdes kozmetik
25 nëntor 20:16
CNC laser TRUMPF L2000
8500 €
Prishtinë Makina dhe mjete për industri
18 janar 19:27
Maqina pe ingjeksonit plastikes
9000 €
Prizren Makina dhe mjete për industri
31 janar 08:02
Makina per formimin e Rrjetave
9800 €
Prizren Makina dhe mjete për industri
23 shtator 15:40 Inventari komplet per restorant
10000 €
Pejë Për restorante dhe kafule
20 qershor 15:20 Furra per shkrirje te metaleve me ngjyre;Al,Ms,Bz,Pb.
10000 €
Prishtinë Makina dhe mjete për industri
17 qershor 16:25
Offset GTO-52
10050 €
Prizren Makina dhe mjete për industri
29 qershor 19:27
Linja e prodhimit me makineritë përkatëse
10500 €
Prishtinë Makina dhe mjete për industri
11 janar 22:46
Gjenerator Industrial
10800 €
Skenderaj Makina dhe mjete për industri
14 nëntor 00:14
Makineri per prodhimin e olluqeve pa shkeputje
11000 €
Prishtinë Makina dhe mjete për industri
3 tetor 21:27
Apkant 10.5 metra gjatsi per prodimin e olluqeve
12000 €
Prishtinë Makina dhe mjete për industri
21 janar 12:28
Furre Buke "POLIN"
12000 €
Prishtinë Të tjera
12 nëntor 23:42
Apkant per prodhimin e olluqeve
12000 €
Prishtinë Makina dhe mjete për industri
10 janar 13:13
Furr e bukes komplet
12000 €
Prishtinë Makina dhe mjete për industri
3 qershor 14:20
Linja prodhuese
12500 €
Prishtinë Makina dhe mjete për industri
3 qershor 14:12
Linja prodhuese
12500 €
Prishtinë Makina dhe mjete për industri
7 gusht 14:26
LASER TRUMPF CNC
12500 €
Prishtinë Makina dhe mjete për industri
8 dhjetor 12:53
Linja prodhuese pastave italijane
12500 €
Prishtinë Makina dhe mjete për industri
25 qershor 09:48
Furre buke shitet inventari
12500 €
Rahovec Për dyqanet dhe ditarë
18 janar 22:37
Urgjent! Linja per zallimin e qelqit (xhamit)
13000 €
Prishtinë Makina dhe mjete për industri
6 gusht 14:06
Inventar per furre moderne
15000 €
Prishtinë Për restorante dhe kafule
7 janar 04:37
APARAT ME 4 KOKA PER PVC
15000 €
Fushë Kosovë Makina dhe mjete për industri
1 dhjetor 22:52
Inventari i Supermarket
15000 €
Prizren Për dyqanet dhe ditarë
25 qershor 09:44 Furre buke,paisje e saj percjellse si mikser tesgja etj
15500 €
Rahovec Makina dhe mjete për industri
18 korrik 17:21
Koplet Linja Prodhuse edhe Linje Te Ndryshme Paketimi
15800 €
Prishtinë Makina dhe mjete për industri
27 shtator 20:08
Makina per prodhimin eneve te plastikes
17500 €
Prishtinë Makina dhe mjete për industri
18 janar 22:40
Makina per lakim te profilave te PVC-se‏
20000 €
Prishtinë Makina dhe mjete për industri
29 tetor 00:21
Shtypshronja komplete
25000 €  25.500
Prizren Makina dhe mjete për industri
9 gusht 12:06
Makina per kantim te PVC dhe ABS HOLZ HER SPRINTER 1321
25000 €
Prishtinë Makina dhe mjete për industri
25 dhjetor 14:54
Makin per Prodhimin e Kubzav te Betonit - TEZGYLER MAKINA
28000 €
Gjilan Makina dhe mjete për industri
Para kësai |13 |14 |15 |16 |17 |18 |19 |20 |21 |22 | E ardhshme    Faqja 18 nga 40
Shkoni në faqen 
Për MerrJep.com | Tregëto sigurtë | Ndihmë | Kontakt
E-mail: support@merrjep.com      Tel: +386 (0) 38 753 134
Copyright © 2009 MerrJep. All Rights Reserved. Designated trademarks and brands are the property of their respective owners.
Use of this Web site constitutes acceptance of the MerrJep User Agreement and Privacy Policy.