Blije atë që të duhet! Shite atë që nuk të duhet!
  • Të gjithë 51 - 100 nga 7221
  • Personi privat ,6777
  • Ndërmarrje ,444
Dje 20:43
Kabinen e traktorit
Me marrveshje
Prishtinë Pjesë rezervë
Dje 20:41
Fergusan 39
Me marrveshje
Ferizaj Traktorë
Dje 20:33
RIMORKIO e trepqes ndrrohet me lop ose vjeta eshte me kiper
Me marrveshje
Malishevë Traktorë
Dje 20:16
URGJENT, massey fergusan,.
1999 €
Viti Traktorë
Dje 20:15
URGJENT imt 539 me librez vp 1989,.
3150 €
Viti Traktorë
Dje 20:14
URGJENT Prekolic e trepqes me kiper me librez goma 20 tshe
899 €
Viti Traktorë
Dje 20:14
RAMIN ME GOMA 20(tshe) ME KOSHNIC
330 €
Viti Makina lidhëse
Dje 20:05
Massey ferguson 240 dhe 235
Me marrveshje
Therandë Traktorë
Dje 20:03
Rimorkio 16 origjinale me kuk rrotulluese
Me marrveshje
Therandë Traktorë
Dje 20:02
Plugj 755 origjinal
Me marrveshje
Therandë Traktorë
Dje 20:01
SHITEN KULTIVATORAT E ARDHUR NGA ITALIA
650 €
Prishtinë Traktorë
Dje 20:01
Rakovica 65 komplet qmim shum i volitshem ofert e lir
Me marrveshje
Therandë Traktorë
Dje 20:00
SHITET KOMBAJ KLLAS NDRRIM I MUNDSHEM
3000 €
Prishtinë Kombajna
Dje 19:59
MOTORRA PER PRERJEN E BARIT NGA ITALIA
150 €
Prishtinë Të tjera
Dje 19:43
Traktor Imt 533 BEJ NDRRIM
2000 €
Skenderaj Traktorë
Dje 19:42
Vllaqa 4 Krih Prodhim i Beogradit Shum Te Rujtne
320 €
Skenderaj Makina lidhëse
Dje 19:42
TAFE 42 / IMT 539 /Rakovic 65/ MF 235 / 240
Me marrveshje
Therandë Traktorë
Dje 19:42
1 GOLLDON ME RIMOKIO 2 GOMA 18 she .2 KOSAE
Me marrveshje
Gjilan Traktorë
Dje 19:37
GOLLDON me Frez
Me marrveshje
Gjilan Traktorë
Dje 19:37
Ursuz c-355 ne gjendje Perfekte BEJ NDRRIM
2200 €
Skenderaj Traktorë
Dje 19:36
TRAKTOR RAKOVIC 60 ME PUNU TEPER OMIR TEPER SHITET DHE NDERR
1799 €
Lipjan Traktorë
Dje 19:35
TRAKTOR IMT 539 FORT I RUJTUR TIP TOp QMIMi VOLITSH BEJM NDE
Me marrveshje
Lipjan Traktorë
Dje 19:29
Traktor tomovinkoviq
2500 €
Pejë Traktorë
Dje 19:27
(.......TRAKTOR........) 39 DLI model i fundit 2013
6600 €
Klinë Traktorë
Dje 19:22
Maqina per kosite te barit me pej Stihl dhe Honda
Me marrveshje
Ferizaj Makineri pylltari
Dje 19:10
POMP(SHPRIC) Me Benzin Nga Gjermania Per Pem
Me marrveshje
Skenderaj Të tjera
Dje 18:59
TRAKTOR IMT 539 VP 1993
3050 €
Gjilan Traktorë
Dje 18:57
GORENJE ME KOS
Me marrveshje
Gjilan Traktorë
Dje 18:50
DYER AUTOMATIKE PER GARAZHA 044 393 088
Me marrveshje
Prishtinë Traktorë
Dje 18:41
KOMBAJ CLAAS MERKATOR I SERVISUAR PER 2014
10000 €
Kastriot Kombajna
Dje 18:40
Traktor vladimirec t 25 =1992 n gjendje shum t mir pune
1650 €
Kastriot Traktorë
Dje 18:40
Traktor rakovica 60--edhe ndrrohet traktor mbi 90 kw.4x4.
3200 €
Kastriot Traktorë
Dje 18:39
Makina lidhse welger ap 45---shum e rujtne
3100 €  3.200
Kastriot Makina lidhëse
Dje 18:38
Makina mbjellese
1600 €
Kastriot Makineri pylltari
Dje 18:37
Rimorkjo 8 tonshe me 4 rota grur i ka zan 10.800kg plot maxi
1450 €  1.550
Kastriot Makineri pylltari
Dje 18:37
shitet claas makin sillazhi exstra lir e mir
800 €
Kastriot Të tjera
Dje 18:35
Grebuj lule dielli
360 €
Kastriot Makineri pylltari
Dje 18:35
Kamioneta zastava 50.10--modeli-1987 viti---edhe ndrrohet...
1400 €
Kastriot Traktorë
Dje 18:35
STIHL 201
450 €
Mitrovicë Makineri pylltari
Dje 18:34
shiten vllaqa 3 krah
260 €
Kastriot Traktorë
Dje 18:28
Miser prodhim vendor
13 €
Lipjan Të tjera
Dje 18:27
Pllugj me tre
620 €
Lipjan Makina lidhëse
Dje 18:26
Rimorkioi e Beogradit 16 me dypar kanata/
1200 €
Lipjan Makina lidhëse
Dje 18:24
Tega rrotve dhe parparme per Rakovic
45 €
Lipjan Traktorë
Dje 18:23
Pllugj te ri origjinal 757
560 €
Lipjan Traktorë
Dje 18:21
Traktorin 540 me Pirun ngrits muntohet ne qfardo Traktori
3650 €
Lipjan Pjesë rezervë
Dje 18:20
Rrot pirungritsit pesha te rana 14 palsh
Me marrveshje
Lipjan Pjesë rezervë
Dje 18:19
Traktor Bellarus 1993 4x4 ekem edhe lugen edhe shum pjes rez
5300 €
Lipjan Traktorë
Dje 18:17
Mjellese e Grurit NODET 25 RENDE
Me marrveshje
Rahovec Makina lidhëse
Dje 18:03
Traktor Zetor 7045 ndrrim i munshm 539
7900 €
Viti Traktorë
Para kësai |1 |2 |3 |4 |5 |6 |7 |8 |9 |10 | E ardhshme    Faqja 2 nga 145
Shkoni në faqen Për MerrJep.com | Tregëto sigurtë | Ndihmë | Kontakt
E-mail: support@merrjep.com      Tel: +386 (0) 38 753 134
Copyright © 2009 MerrJep. All Rights Reserved. Designated trademarks and brands are the property of their respective owners.
Use of this Web site constitutes acceptance of the MerrJep User Agreement and Privacy Policy.