Blije atë që të duhet! Shite atë që nuk të duhet!
  • Të gjithë 1251 - 1300 nga 3416
  • Personi privat ,3255
  • Ndërmarrje ,161
14 qershor 22:48
MAKINA PER PALLOMA
Me marrveshje
Prishtinë Makina
14 qershor 22:46
Makina per Rollne Fiskale
Me marrveshje
Prishtinë Makina
14 qershor 18:12
Maqine e nivelizimit
5000 €
Ferizaj Makina
14 qershor 17:57
Maqine e nivelizimit brigman
Me marrveshje
Ferizaj Makina
14 qershor 14:13
Hilt i ardhur nga franca
110 €
Viti Makina
14 qershor 13:56
Mashin per prerjen e bllokave
Me marrveshje
Kaçanik Makina
14 qershor 13:25
Capi (papuqja)
470 €
Viti Mjete
14 qershor 13:12
Mashin per prerjen bllokave
Me marrveshje
Dardanë Makina
14 qershor 12:59
Maqin per prejrjen e bllokave
Me marrveshje
Prishtinë Makina
13 qershor 22:02
Makina per soka
11000 €
Prizren Makina
13 qershor 21:53
Makina per prodhimin e ulluqeve horizontale
10200 €
Gjilan Makina
13 qershor 20:36
SHARR PER TRUPA -BREND 3 -KEMI EDH GATER ME NRRIM
5000 €  5.500
Viti Makina
13 qershor 19:25
Makinë per grryerjen e parketit
Me marrveshje
Prishtinë Makina
13 qershor 19:24
Japim maqina me qeraper thithjen elagshtis mykit ibercukut
Me marrveshje
Prishtinë Makina
13 qershor 16:11 3 makina per shumzimin e qelsave dhe 7000 qelesa
Me marrveshje
Prishtinë Makina
13 qershor 15:41 Gjenerator 5 KW Disel
Me marrveshje
Skenderaj Makina
13 qershor 12:38
Gjenerator diesel
Me marrveshje
Viti Makina
13 qershor 12:32
Aparata te saldimit me co2 i ri prodhim austris
100 €  150
Besianë Mjete
13 qershor 12:14
Kompresora te ajrit
Me marrveshje
Skenderaj Mjete
13 qershor 11:48
Digital minilab frontier 355 ( makine per fotografi )
9000 €
Prishtinë Makina
13 qershor 09:01
esht i mir punon i ardhur prej jashtit
200 €
Prishtinë Makina
13 qershor 08:51
Esht i mir punon i ardhur prej jashtit
200 €
Prishtinë Mjete
13 qershor 08:43 Shkall 8 metra aluminit per ollukagjit dhe moterat shtylla
150 €
Prizren Mjete
12 qershor 23:20
Kosa e krahut
350 €
Burim Mjete
12 qershor 21:41
Cerada per kamiona kombi prekolica autolarje mbuloja etj
2 €
Prishtinë Mjete
12 qershor 18:21
RIMA +ABKANT ME SEGMENTE -MAKIN PROFILUESE PER FASADA
Me marrveshje
Gjilan Makina
12 qershor 18:17
Boca te medha te per saldim te metaleve
Prishtinë Mjete
12 qershor 18:14
Boca te vogla per teren per saldim te metaleve te reja
Prishtinë Mjete
12 qershor 18:13
Boca e plinit 12 litra
Prishtinë Mjete
12 qershor 17:45
Nderpreresa/ Priza Wireless ( pa tel ) me teledirigjues
24 €
Ferizaj Mjete
12 qershor 17:42
1PK-104 Shtrenguse me maje 145mm
6 €
Ferizaj Mjete
12 qershor 17:40
ERSA - 80 Watt letkon digjital me mikroprocesor rregullues
218 €
Ferizaj Mjete
12 qershor 15:59
Leng special per ndihmes ne pikje 50ML
14 €
Klinë Makina
12 qershor 08:31 Gaz per kerr komplet sistemi
60 €
Gjakovë Mjete
11 qershor 22:16
Frez druri proffesionel bosch
249 €
Klinë Makina
11 qershor 21:33
Maqina te kepjes
450 €
Ferizaj Makina
11 qershor 20:44
VALAK HAMM 10
Me marrveshje
Rahovec Makina
11 qershor 15:27
Shiten keto Mjete Pune
Me marrveshje
Ferizaj Makina
11 qershor 15:11
Inkubator
270 €
Prishtinë Mjete
11 qershor 14:26
Maqine per Lakimin e gypave te Metalit
2300 €
Prishtinë Makina
11 qershor 14:13
KOMPRESOR AJRI 25 LITRSH
50 €  60
Prishtinë Mjete
11 qershor 14:05
Maqin e betanit
Me marrveshje
Therandë Makina
11 qershor 11:54
Autolarese
180 €
Prishtinë Makina
11 qershor 11:38
GJENERATOR (AGREGAT) HONDA EM5500 cxs
550 €  580
Gjilan Makina
10 qershor 22:52
Seti per burmashine aku
15 €  20
Prishtinë Mjete
10 qershor 20:41
SHITET KOMPRESORI 300L
600 €
Lipjan Makina
10 qershor 20:39
Demonterka dhe Ballanserka
Me marrveshje
Lipjan Mjete
10 qershor 17:37
Makin per akullore shitet ose ndrrohet me IMT 540 542
3100 €
Prishtinë Makina
10 qershor 15:49
Pump E Ujt Magirus .Nga Gjermania
Me marrveshje
Skenderaj Makina
10 qershor 15:48
Paletar Nga Gjermania
Me marrveshje
Skenderaj Mjete
Para kësai |21 |22 |23 |24 |25 |26 |27 |28 |29 |30 | E ardhshme    Faqja 26 nga 69
Shkoni në faqen Për MerrJep.com | Tregëto sigurtë | Ndihmë | Kontakt
E-mail: support@merrjep.com      Tel: +386 (0) 38 753 134
Copyright © 2009 MerrJep. All Rights Reserved. Designated trademarks and brands are the property of their respective owners.
Use of this Web site constitutes acceptance of the MerrJep User Agreement and Privacy Policy.