Blije atë që të duhet! Shite atë që nuk të duhet!
  • Të gjithë 1301 - 1350 nga 3547
  • Personi privat ,3395
  • Ndërmarrje ,152
11 dhjetor 13:02
Banesa ipet me qera
Me marrveshje
Lipjan Banesa
11 dhjetor 12:13
Shporet shum i mir
140 €
Lipjan Trupa ngrohës dhe pajisje klimatike
11 dhjetor 11:12
VW Golf 1.3 benzin -87
680 €  700
Lipjan Vetura
10 dhjetor 23:03
Shtepiz Fujitsu Siemens
40 €
Lipjan Kompjuterë të ndorshmë
10 dhjetor 22:38
Fiat punto 1.1 -93
800 €
Lipjan Vetura
10 dhjetor 19:54
Reklama Led
Me marrveshje
Lipjan TË TJERA
10 dhjetor 18:05 Bejme izolime te nxehta me kondor
Me marrveshje
Lipjan Punë
10 dhjetor 17:20
Navi per bmw i ardhun nga zvicrra QMIMI LIR
Me marrveshje
Lipjan GPS
10 dhjetor 13:30
Far Audi Q5
Me marrveshje
Lipjan Pjesë rezervë
10 dhjetor 10:12
Kamioneten VW T4 1992 -92
Me marrveshje
Lipjan Makina për ngakesë dhe Tërheq
9 dhjetor 23:59
Shtepi ne Lipjan
Me marrveshje
Lipjan Shtëpi/Vila
9 dhjetor 23:50
Toke ne Lipjan
Me marrveshje
Lipjan Ara dhe ferma
9 dhjetor 23:13
RIMORKIO per bartjen e kafsheve
Me marrveshje
Lipjan Makina lidhëse
9 dhjetor 22:43
LAPTOP DRROJ ME TELEFON SAMSUNG S3 OSE S4
Me marrveshje
Lipjan Llaptopë
9 dhjetor 22:11
Traktor imt 55
2600 €
Lipjan Traktorë
9 dhjetor 20:08
Ford Focus dizel -00
Me marrveshje
Lipjan Vetura
9 dhjetor 20:05
BMW 5 diesel -92
Me marrveshje
Lipjan Vetura
9 dhjetor 20:02
Banesa ne Lipjan-Magure
Me marrveshje
Lipjan Shtëpi/Vila
9 dhjetor 19:49
Shtepi ne Magure
Me marrveshje
Lipjan Shtëpi/Vila
9 dhjetor 18:16
Golf 2 1.6turbo dizel 5 muj regjistrim 87 viti .ndrrim
1280 €
Lipjan Vetura
9 dhjetor 17:56
BMW 520 d -02
4300 €
Lipjan Vetura
9 dhjetor 16:17 Iphone 5s i zi
340 €
Lipjan Celularë
9 dhjetor 14:37
Ushit Flm Merrjep
Me marrveshje
Lipjan Vetura
9 dhjetor 14:11
Muzik shitet baj nrrime
Lipjan MP3/MP4/CD-Plejerë
9 dhjetor 08:33
Shtepi te xhamija ne Lipjan
26000 €
Lipjan Shtëpi/Vila
8 dhjetor 23:42
Mzatat
Me marrveshje
Lipjan Kafshët të fermës
8 dhjetor 21:48
Goma dhe alofega per honday
Me marrveshje
Lipjan TË TJERA
8 dhjetor 21:20
Traktor Case
15000 €
Lipjan Traktorë
8 dhjetor 20:08
DVD Aiwa
40 €
Lipjan Video dhe DVD-Plejerë
8 dhjetor 19:43
BIciklete specialized
Me marrveshje
Lipjan Biçikleta
8 dhjetor 19:42
Toke prej 5 hektar ne Lipjan
45000 €
Lipjan Ara dhe ferma
8 dhjetor 18:50
Dogo Argentino
350 €
Lipjan Qenë
8 dhjetor 18:18
Kombajn
Me marrveshje
Lipjan Kombajna
8 dhjetor 17:51
PASTRUES OXHAKU
Me marrveshje
Lipjan Të tjera
8 dhjetor 17:37 Truall prej 10 ari ne Lipjan
Me marrveshje
Lipjan Ara dhe ferma
8 dhjetor 16:22
Kamioneten VW T4 -92
Me marrveshje
Lipjan Makina për ngakesë dhe Tërheq
8 dhjetor 15:16
VW T4 2.4D -92
2700 €  3.200
Lipjan Makina për ngakesë dhe Tërheq
8 dhjetor 14:34
Lop e qumshtit
2000 €
Lipjan Kafshët të fermës
8 dhjetor 13:27
Qen i Sharrit 14 muj
150 €
Lipjan Qenë
8 dhjetor 11:40
62 ari
400 €  500
Lipjan Ara dhe ferma
8 dhjetor 11:32
TOKA NE VRELLEN E GOLLESHİT 49.589 M2
3800 €
Lipjan Ara dhe ferma
8 dhjetor 11:16
SHESIM TOKEN ME 20 ARİ / 3750 EUR. AFER AJROPORTİT
3750 €
Lipjan Ara dhe ferma
8 dhjetor 11:13
Telivizor gjendje shum te mir qmimi shum I voltshem
Me marrveshje
Lipjan Televizorë
8 dhjetor 08:17
Opel Vectra 1.8 benzin -97
Me marrveshje
Lipjan Vetura
7 dhjetor 22:18
Pres
Me marrveshje
Lipjan Makina lidhëse
7 dhjetor 21:42
xbox 360 origjinal
35 €
Lipjan Lojra kompjuterike dhe shtesa
7 dhjetor 20:44
U SHITE-- FLM MERRJEP
3000 €
Lipjan Vetura
7 dhjetor 20:44
VW Polo 1.4 -03
3800 €
Lipjan Vetura
7 dhjetor 19:53
Telivizor
Me marrveshje
Lipjan Frigoriferë
7 dhjetor 19:08
Komb Nissan Vanete Kango 2.3 Disel 1998
Me marrveshje
Lipjan Makina për ngakesë dhe Tërheq
Para kësai |22 |23 |24 |25 |26 |27 |28 |29 |30 |31 | E ardhshme    Faqja 27 nga 71
Shkoni në faqen 
Për MerrJep.com | Tregëto sigurtë | Ndihmë | Kontakt
E-mail: support@merrjep.com      Tel: +386 (0) 38 753 134
Copyright © 2009 MerrJep. All Rights Reserved. Designated trademarks and brands are the property of their respective owners.
Use of this Web site constitutes acceptance of the MerrJep User Agreement and Privacy Policy.