Blije atë që të duhet! Shite atë që nuk të duhet!
  • Të gjithë 1451 - 1500 nga 1501
  • Personi privat ,1400
  • Ndërmarrje ,101
11 qershor 15:55
Makine fotokopjuese, Canon - C2220L
850 €
Prizren Makina dhe mjete për industri
11 qershor 09:37
Komoda e plastifikuar
160 €
Prishtinë Të tjera
11 qershor 09:10
Furrë per Pica me plin
Me marrveshje
Prishtinë Për restorante dhe kafule
11 qershor 09:10
Furrë per Pica me plin
Me marrveshje
Prishtinë Për restorante dhe kafule
11 qershor 00:03
Frigorifer per Lokal
Me marrveshje
Prishtinë Për restorante dhe kafule
10 qershor 22:07
Aparat i Kafesë
Me marrveshje
Fushë Kosovë Për restorante dhe kafule
10 qershor 15:44
Pajisje Per Laboratora Mjeksi E Shum Tjer Nga Gjermania
Me marrveshje
Skenderaj Pregatitje medicine
10 qershor 15:42
Pajisje Per Laboratora Mjeksi E Shum Tjer Nga Gjermania
Me marrveshje
Skenderaj Pregatitje medicine
10 qershor 15:41
Makin Per Prerjen E Bukes Nga Gjermania Me Rym
Me marrveshje
Skenderaj Për restorante dhe kafule
10 qershor 15:40
MAKIN PER PERSHUT TE NDRYSHME NGA GJERMANIA
Me marrveshje
Skenderaj Për restorante dhe kafule
9 qershor 22:22
Inventar per sallon ondolimi
Me marrveshje
Ferizaj Salon për parukeri/Kujdes kozmetik
9 qershor 17:52 Maqina pjekja pulave
Me marrveshje
Prizren Për restorante dhe kafule
9 qershor 17:46
Apparat i Kaffes
320 €
Prishtinë Për restorante dhe kafule
9 qershor 10:45
Maqin paketimi e ushqimeve kokerr...
Me marrveshje
Prishtinë Makina dhe mjete për industri
8 qershor 19:04
InventarI shum pak I perdorun
Me marrveshje
Prishtinë Për restorante dhe kafule
8 qershor 14:52 Inventarin e kuzhines komplet
Me marrveshje
Drenas Për restorante dhe kafule
8 qershor 12:27
Inventar per pizzeri
Me marrveshje
Prishtinë Për restorante dhe kafule
8 qershor 09:49
Vitrina
80 €
Prishtinë Për dyqanet dhe ditarë
7 qershor 23:59
FOTOKOPJE & PRINTERA bardhe e zi CANON
Me marrveshje
Mitrovicë Për dyqanet dhe ditarë
7 qershor 20:52
Makineri per prodhimin e qorapeve
Me marrveshje
Prizren Makina dhe mjete për industri
7 qershor 16:08
Makinen por bejm ndrrim me Golf 4 Dizel
Me marrveshje
Dragash Të tjera
7 qershor 13:38
Inventar per gjelltore
Me marrveshje
Ferizaj Të tjera
7 qershor 13:21
Uurgjent Espresso caffe
320 €  350
Gjilan Për restorante dhe kafule
7 qershor 11:30
Inventar per gjelltore
Me marrveshje
Ferizaj Për restorante dhe kafule
6 qershor 13:50
Inventar i pershtatshem per zyre
Me marrveshje
Prishtinë Pajisje për zyra
5 qershor 20:14
Komplet paisjet per studio reklama
Me marrveshje
Gjilan Të tjera
5 qershor 13:56
Raft me xhom per biznese te ndryshme
30 €
Prishtinë Për dyqanet dhe ditarë
5 qershor 13:53
Vitrin per dyqane
20 €
Prishtinë Për dyqanet dhe ditarë
5 qershor 08:19
PFAF MAKINA PER PRODHIMTARI KEPUCESH
1150 €
Prizren Makina dhe mjete për industri
4 qershor 18:59
Mbajtese per te rrobave per butik
Me marrveshje
Prishtinë Për dyqanet dhe ditarë
4 qershor 13:21
sharr
Me marrveshje
Ferizaj Makina dhe mjete për industri
3 qershor 21:50
Inventar per lokal komplet
2300 €
Prizren Për restorante dhe kafule
3 qershor 19:17
Kompresor Fini
Me marrveshje
Pejë Për dyqanet dhe ditarë
3 qershor 18:22
Makine per prerjen e mishit-proshutes
60 €
Shtime Për restorante dhe kafule
3 qershor 14:20
Linja prodhuese
12500 €
Prishtinë Makina dhe mjete për industri
3 qershor 14:12
Linja prodhuese
12500 €
Prishtinë Makina dhe mjete për industri
2 qershor 21:57
KARRIKA STOMATOLOGJIKE
Me marrveshje
Gjilan Pregatitje medicine
2 qershor 21:23
Komplet i hijeve per sy dhe buzekuq KRYOLAN
Me marrveshje
Mitrovicë Salon për parukeri/Kujdes kozmetik
2 qershor 20:52
Vitrine per embelsira dhe restorane me xhame e gjere 140cm
350 €
Gjakovë Për restorante dhe kafule
2 qershor 20:02
Makin industriale per lakimin e metalit!
2300 €
Prishtinë Makina dhe mjete për industri
2 qershor 19:49
Elektromotor me reduktor SEW-USOCOME
Me marrveshje
Prishtinë Makina dhe mjete për industri
2 qershor 19:40
Paisje gastronimike
Me marrveshje
Prishtinë Për restorante dhe kafule
2 qershor 19:38
Aparat cafe me mulli U SHIT F.L.M. MERR E JEP
Me marrveshje
Prishtinë Për restorante dhe kafule
2 qershor 14:15
Lifti (Dizalica) ne gjendje te rregullt
Me marrveshje
Gjilan Servis mekanik
2 qershor 12:58 SHTZPSHKRONJE, shitet komplet ose e ndare.
Me marrveshje
Prishtinë Makina dhe mjete për industri
2 qershor 10:35 Inventar per Fast Food
Me marrveshje
Ferizaj Për restorante dhe kafule
1 qershor 17:13
Drebung
Me marrveshje
Prizren Makina dhe mjete për industri
1 qershor 17:12
Cirkullar(Kombinier)
Me marrveshje
Prizren Makina dhe mjete për industri
1 qershor 16:46
Demperin i ardhur nga zvicrra
Me marrveshje
Prishtinë Makina
1 qershor 14:14
Maqina per akulllore
Me marrveshje
Prizren Të tjera
Para kësai |22 |23 |24 |25 |26 |27 |28 |29 |30 |31 | E ardhshme    Faqja 30 nga 31
Shkoni në faqen 
Për MerrJep.com | Tregëto sigurtë | Ndihmë | Kontakt
E-mail: support@merrjep.com      Tel: +386 (0) 38 753 134
Copyright © 2009 MerrJep. All Rights Reserved. Designated trademarks and brands are the property of their respective owners.
Use of this Web site constitutes acceptance of the MerrJep User Agreement and Privacy Policy.