Blije atë që të duhet! Shite atë që nuk të duhet!
  • Të gjithë 151 - 200 nga 2209
  • Personi privat ,1921
  • Ndërmarrje ,288
Sot 08:07
Kurs për Access 2013 www.shkollainformatika.net
Me marrveshje
Prishtinë Orë mësimi dhe ushtrime
Sot 08:06
Kurs për Excel - www.shkollainformatika.net
Me marrveshje
Prishtinë Orë mësimi dhe ushtrime
Sot 08:06
Kurs për AutoCAD 2D & 3D - www.shkollainformatika.net
Me marrveshje
Prishtinë Të tjera
Sot 07:36
INSTALIME ELEKTRIKE ,UJESJELLSIT ME KOMPENZIM
Me marrveshje
Gjilan Zejtarë
Sot 06:15
Nivelizim-ybercuk dyshemeve banes vetura marr me kopensim
Me marrveshje
Prishtinë Të tjera
Sot 06:12
Pastrim bunarav-pusave ne tere teritorin e kosoves
Me marrveshje
Drenas Të tjera
Dje 23:22
Kompania e Pastrimit AF-KRISTAL
15 €
Prishtinë Ndihmë shtëpiake dhe pastrim
Dje 23:16
[N.T.P] Moler profesionalist, ngjyrosje, Rinovime ...
Me marrveshje
Prishtinë Zejtarë
Dje 23:02
Permendore,,,,,,,,,,,,,,,,Lapidar
Me marrveshje
Ferizaj Të tjera
Dje 22:29
iCloud Remove on iPad 2, 3, 4, Air, mini, mini Retina 3G
50 €
Fushë Kosovë Servis për elektronike
Dje 22:19
Ofroj tenda (shatora) ne sherbim 044/380-005
Me marrveshje
Gjilan Transport dhe gërmim
Dje 22:17
Tenda Shatora,karrika,Tavolina 045/259-569
Me marrveshje
Gjilan Të tjera
Dje 22:16
Tenda Shatora,karrika,Tavolina ne sherbim 045 259 569
Me marrveshje
Ferizaj Të tjera
Dje 21:49
BEJM HAPJEN E GYPAV TE KANALIZIMIT ME MAKINA MODERNE...
Me marrveshje
Prishtinë Ndihmë shtëpiake dhe pastrim
Dje 21:47
BEJM HAPJEN E GYPAV TE KANALIZIMIT ME MAKINA MODERNE.
Me marrveshje
Prishtinë Zejtarë
Dje 20:32 Kifle/krosan shtepiake me porosi
25 €
Prishtinë Pregatitje dhe servim i ushqimit
Dje 20:14
Moler color's Profesionalist
Me marrveshje
Prishtinë Zejtarë
Dje 19:34
Bejme eliminimin e bubashvabave
Me marrveshje
Viti Ndihmë shtëpiake dhe pastrim
Dje 18:37
KOMPANIA-EXTRA-BËJM-PASTRIM-SHTEPIVE-LOKALET-OBJEKTE-ETJ.
Me marrveshje
Vushtrri Ndihmë shtëpiake dhe pastrim
Dje 18:36
KOMPANIA -PËR -PASTRIM-SHTEPIVE-LOKALEVE-OBJEKTE-GEJAT- ETJ
Me marrveshje
Mitrovicë Ndihmë shtëpiake dhe pastrim
Dje 18:35
KOMPANIA PËR- PASTRIM-SHTEPIVE-LOKALEVE-OBJEKTE- GEJAT- ETJ
Me marrveshje
Skenderaj Ndihmë shtëpiake dhe pastrim
Dje 18:35
Rregullojeni njehere dhe BUKUR
Me marrveshje
Prishtinë Përpunim i kopshtit dhe tokës
Dje 18:34
Bejm eliminimin e bubashfabave dhe insekteve tjera
20 €
Prishtinë Ndihmë shtëpiake dhe pastrim
Dje 18:32
KOMPANIA-EXTRA.E SPECIALIZUAR,PËR-PASTRIM-SHTEPIVE-LOKALET-
Me marrveshje
Prishtinë Ndihmë shtëpiake dhe pastrim
Dje 18:31
KOMPANIA-EXTRA.E.SPECIALIZUAR-,PËR-PASTRIM-SHTEPIVE-LOKALET-
Me marrveshje
Gjilan Ndihmë shtëpiake dhe pastrim
Dje 18:30
KOMPANIA PËR -PASTRIM-SHTEPIVE-LOKALEVE-OBJEKTE- GEJAT- ETJ
Me marrveshje
Ferizaj Ndihmë shtëpiake dhe pastrim
Dje 18:28
KOMPANIA-EXTRA.E.SPECIALIZUAR,PËR-PASTRIM-SHTEPIVE-LOKALET-
Me marrveshje
Gjakovë Ndihmë shtëpiake dhe pastrim
Dje 18:28
KOMPANIA-EXTRA.E.SPECIALIZUAR-,PËR-PASTRIM-SHTEPIVE-LOKALET-
Me marrveshje
Prizren Ndihmë shtëpiake dhe pastrim
Dje 18:27
KOMPANIA- EXTRA.E SPECIALIZUAR,PËR-PASTRIM-SHTEPIVE-LOKALET
Me marrveshje
Pejë Ndihmë shtëpiake dhe pastrim
Dje 18:25
KOMPANIA PËR- PASTRIM-SHTEPIVE-LOKALEVE-OBJEKTE- GEJAT- ETJ
Me marrveshje
Deçan Ndihmë shtëpiake dhe pastrim
Dje 18:23
KOMPANIA PËR -PASTRIM-SHTEPIVE-LOKALEVE-OBJEKTE- GEJAT- ETJ
Me marrveshje
Klinë Ndihmë shtëpiake dhe pastrim
Dje 17:46
Moler color's Profesionalist
Me marrveshje
Prishtinë Zejtarë
Dje 17:30
Ngjyrosje, rinovime etj.. 044 296 933
Me marrveshje
Prishtinë Të tjera
Dje 16:49
METAL BLIONI PUNOJM EDH ME KOMPENZM VETURA GILINDERA DYR ET
Me marrveshje
Drenas Zejtarë
Dje 16:47
NDERTOJM OBJEKTE DHE SHTEPI BANIMI NE MBAR VENDIN TON.
Me marrveshje
Artanë Të tjera
Dje 16:47
NDERTOJM OBJEKTE DHE SHTEPI BANIMI NE MBAR VENDIN TON
Me marrveshje
Mitrovicë Të tjera
Dje 16:45
NDERTOJM OBJEKTE DHE SHTEPI BANIMI
Me marrveshje
Lipjan Të tjera
Dje 16:45
NDERTOJM OBJEKTE DHE SHTEPI BANIMI
Me marrveshje
Fushë Kosovë Të tjera
Dje 16:45
NDERTOJM OBJEKTE DHE SHTEPI BANIMI NE MBAR VENDIN TON
Me marrveshje
Prishtinë Të tjera
Dje 16:32
[N.T.P] Moler profesionalist, Ngjyrosje, Rinovime ...
Me marrveshje
Prishtinë Zejtarë
Dje 16:25
punojm
Me marrveshje
Fushë Kosovë Të tjera
Dje 16:21
SHPIME TE BETONIT MASIV DHE THYERJE
Pejë Të tjera
Dje 16:12
japim tenda(Shatora) karrika,tavolina ne sherbim 044 238 296
Me marrveshje
Gjilan Të tjera
Dje 16:09
MOLER PROFESIONALIST
Me marrveshje
Prishtinë Zejtarë
Dje 16:09
JAPIM SHATORRA DHE TAVOLINA ME QERA
Me marrveshje
Viti Të tjera
Dje 16:08
N.T.P Moler profesionalist, Ngjyrosje, Rinovime ...
Me marrveshje
Prishtinë Zejtarë
Dje 15:49
VW TOUAREG 3.0 V6 TDi 11.2005 BEJMË EDHE NDRRIM
Prishtinë Të tjera
Dje 15:47
KURS PËR DIZAJN GRAFIK -Adobe Photoshop, Indesign, Ilustr...
Me marrveshje
Ferizaj Të tjera
Dje 15:42
Color 0.50 cent Ngjyrosje Profesionale+Renovim,ujin,keramik
Me marrveshje
Prishtinë Zejtarë
Dje 15:42
''INSTALIMIN E UJIT , QERAMIK, HIDROIZOLIM , KANALIZIM viber
Me marrveshje
Prishtinë Të tjera
Para kësai |1 |2 |3 |4 |5 |6 |7 |8 |9 |10 | E ardhshme    Faqja 4 nga 45
Shkoni në faqen 
Për MerrJep.com | Tregëto sigurtë | Ndihmë | Kontakt
E-mail: support@merrjep.com      Tel: +386 (0) 38 753 134
Copyright © 2009 MerrJep. All Rights Reserved. Designated trademarks and brands are the property of their respective owners.
Use of this Web site constitutes acceptance of the MerrJep User Agreement and Privacy Policy.