Blije atë që të duhet! Shite atë që nuk të duhet!
  • Të gjithë 151 - 200 nga 19901
  • Personi privat ,18367
  • Ndërmarrje ,1534
Sot 14:12
OBJEKT AFARIST ME QIRA 560M2 RRUGA BAJRAM KELMENDI ```
3000 €
Prishtinë Të tjera
Sot 14:12
GJENERATOR 30 KW
2000 €
Prishtinë Makina dhe mjete për industri
Sot 14:11
Makina Per Dyer Dhe Drtitare Te Plastikes PVC
Me marrveshje
Fushë Kosovë Makina dhe mjete për industri
Sot 14:11
★ ⚡ Lokal 225m2 ⚡ ★
Me marrveshje
Gjilan Dyqan dhe trafikë
Sot 14:10
Tavolin per Zyre URGJENTTT
50 €
Pejë Pajisje për zyra
Sot 14:10
Makina te markave te ndryshme gjermane per dritare nga PVC
Me marrveshje
Prishtinë Makina dhe mjete për industri
Sot 14:09
Makina te ndryshme per dritare te plastikes dhe xhama
Me marrveshje
Lipjan Makina dhe mjete për industri
Sot 14:09
Makina per PVC,dhe makin per larjen e xhamave dhe hotmel
Me marrveshje
Dardanë Makina dhe mjete për industri
Sot 14:09
Ipet me qira lokali 55m2 kati Përdhes Aktash
500 €
Prishtinë Dyqan dhe trafikë
Sot 14:09
Byzylyk antistatik
7 €
Gjilan Servis mekanik
Sot 14:09
LINA-Shiten Lokalet 70m2 në Rr.D e Kombitë afër SH Ekonomike
Me marrveshje
Ferizaj Depo
Sot 14:08
Ipet me qira lokali 60m2 kati Përdhes Ulpian te Hotel Baci
350 €
Prishtinë Dyqan dhe trafikë
Sot 14:08
Makina per dritare dhe dyer nga plastika si dhe xham
Me marrveshje
Gjakovë Makina dhe mjete për industri
Sot 14:07
HOTMELLT+ Makine per larje xhami+makina per pvc
Me marrveshje
Gjilan Makina dhe mjete për industri
Sot 14:07
GJELLTORE GRANITI OFROJM TENDA ,KARRIKA ,TAVOLINA ME QERA
Me marrveshje
Skenderaj Pregatitje dhe servim i ushqimit
Sot 14:07
Linja Per Dyer Dhe Dritare Te Plastikes prodhim evropian
Me marrveshje
Rahovec Makina dhe mjete për industri
Sot 14:06
LINA-Shiten 2 lokale nga 36 m2 K-I dy 36 m2 K-II-në Ferizaj
Me marrveshje
Ferizaj Dyqan dhe trafikë
Sot 14:06
DYQAN ME QIRA, LOKALET AFARISTE NE PRUGOVC, PRISHTINE ```
650 €
Prishtinë Dyqan dhe trafikë
Sot 14:06
PESHORE ELEKTRONIKE ME GJATESI 15 MT
9800 €
Prishtinë Të tjera
Sot 14:05
Makineri /Maqina Per Dyer Dhe Dritare Te Plastikes dhe Xhama
Me marrveshje
Therandë Makina dhe mjete për industri
Sot 14:05
HIDRO IZOLIME ME MATERIAL ZVICRRAN NGA SIKA PVC
Me marrveshje
Deçan Zejtarë
Sot 14:04
Shes HOTMELLT+Makin per larjen e xhamit+makina per PVC
Ferizaj Të tjera
Sot 14:04
Kërkoj Lokal në Blerje në Qendër të Prishtinës
Me marrveshje
Prishtinë Dyqan dhe trafikë
Sot 14:04
Makin per ZALLIM TE XHAMIT NE GJENDJE TE MIR PUNE
Me marrveshje
Ferizaj Makina dhe mjete për industri
Sot 14:03
Farme e lopeve qumeshtore dhe gjedhave ne Istog
Me marrveshje
Prishtinë Kafshët të fermës
Sot 14:02
DYQAN AFARIST ME QIRA 85M2 TE KATER LLULLAT ```
250 €
Prishtinë Dyqan dhe trafikë
Sot 14:02
Viq Simentall 2 Copa
Me marrveshje
Drenas Kafshët të fermës
Sot 14:01
OBJEKTI ME TRI NIVELE TE PARKU I QYTETI LESHOHET ME QIRA ```
1000 €
Prishtinë Të tjera
Sot 14:01
LESHOHET ME QIRA OBJEKTI 660M2 PRAPA TEATRIT KOMBETAR ```
3500 €
Prishtinë Të tjera
Sot 14:01
Jepet lokali me qira në Dardani
3000 €
Prishtinë Të tjera
Sot 14:00
VITA DIET KLUB - PESHË IDEALE, SHËNDET I MIRE !!!
Me marrveshje
Fushë Kosovë Të tjera
Sot 13:59
> Jepet me qira lokali 3500m2 në Fushë Kosovë
6 €
Fushë Kosovë Të tjera
Sot 13:57
shes SalduesPVCme 4 koka qmim i volitshem
Viti Makina dhe mjete për industri
Sot 13:57
REXHISTRIMI, NDRYSHIMET,SHUARJA E NDRMARJES.
Me marrveshje
Prishtinë Kontabilitet dhe ndihmë financiare
Sot 13:57
LOKAL ne ULPIAN
25000 €
Prishtinë Dyqan dhe trafikë
Sot 13:54
Makin XHAMI dhe hotmel + makina tjera per PVC
Me marrveshje
Kaçanik Makina dhe mjete për industri
Sot 13:54
LINA-Shitet Lokali i ri 110m2 përball Spitalit Rajonal
Me marrveshje
Ferizaj Të tjera
Sot 13:54
PUNOJME MBROJTJE METALIKE,VITRINA TE DYQANEVE,PARMAK.
Me marrveshje
Prishtinë Zejtarë
Sot 13:53
LINA-Shiten lokalet 115 m2 dhe 65 m2 ne Rr.T.Sinani
Me marrveshje
Ferizaj Dyqan dhe trafikë
Sot 13:53
QIRA. Lokal ne podrum 60m2 me qira.
210 €
Prishtinë Zyrë
Sot 13:53
Perde Zebra (Rollo Zeber)
25 €
Prishtinë Punë
Sot 13:52
LINA-Lokalet 85m2 dhe 30m2 në Rr.Vll Gërvalla
Me marrveshje
Ferizaj Dyqan dhe trafikë
Sot 13:50 Leshohet lokali me qira ne kalabri ndertim i lesnes
450 €
Prishtinë Dyqan dhe trafikë
Sot 13:50
DYQAN SHITJE 35.50M2, TE FAK FILOZOFIK QENDRA PRISHTINE ```
Prishtinë Të tjera
Sot 13:49
Lopen Bars
Me marrveshje
Drenas Kafshët të fermës
Sot 13:49
Lokali te Rrethi i Fushe Kosoves
Me marrveshje
Fushë Kosovë Dyqan dhe trafikë
Sot 13:48
Dy Lokale te nën Kalimi në Dardani
230000 €
Prishtinë Dyqan dhe trafikë
Sot 13:46
Mzat 4 Muuj
550 €
Skenderaj Kafshët të fermës
Sot 13:46
OBJEKT ME QIRA 1350M2 AFER QMI ```
2 €
Prishtinë Të tjera
Sot 13:45
DYQANE, SHITEN 2 LOKALE NE BULEVARD PERBALL PTK KRYESORE ```
630000 €
Prishtinë Të tjera
Para kësai |1 |2 |3 |4 |5 |6 |7 |8 |9 |10 | E ardhshme    Faqja 4 nga 399
Shkoni në faqen 
Për MerrJep.com | Tregëto sigurtë | Ndihmë | Kontakt
E-mail: [email protected]      Tel: +386 (0) 38 753 134
Copyright © 2009 MerrJep. All Rights Reserved. Designated trademarks and brands are the property of their respective owners.
Use of this Web site constitutes acceptance of the MerrJep User Agreement and Privacy Policy.