Zgjidhni "Jepet me qera" nëse ju kërkoni edhe banesë edhe një shok dhome. Zgjidhni “Kërkohet me qera” në qoftë se ju keni një banesë dhe dëshironi të gjeni një shok dhome.
Gjinia
Mashkull
Femër
Gjinia e shokut të dhomës
Nuk ka rëndësi
Mashkull
Femër

Kastriot | Vendbanime | Cimer/e

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Sot 09:39 ,

Shitet Shtepia me 14ari oborr

6 500 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 19:52 ,

Shitet banesa 50m2 me Obiliq

19 000 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Dje 19:52 ,

Shitet Urgjent banes në Obiliq S=50m2

18 500 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 50
Në fillim