Agjensioni Prishtina City

Agjenci e Pasurive te Patundshme

Agjencioni Prishtina City është portal i dedikuar për qira dhe shitblerje të patundshmërive ekskluzivisht në Prishtinë dhe Fush Kosovë.

Prishtin

Prishtinë

Ads In Store

Të gjitha 1-50 nga 280
Sot 23:55

Banes me Qira te 4 Llullat - 200 Euro

200 EUR /muaj

Sot 23:55

Banes 150 M2 me Qira Afer Qendres

400 EUR /muaj

Sot 23:53

Banes Me Qira ne Aktash - 200 euro

200 EUR /muaj

Sot 23:51

Banes Komode me Qira ne Ulpian

250 EUR /muaj

Sot 23:49

Banes 2 Dhomshe me Qira ne Arberi

320 EUR /muaj

Sot 23:48

Garsonjerk me Qira ne Ulpian

190 EUR /muaj

Sot 23:43

Banes Komode me Qira ne Rrugen B

210 EUR /muaj

Sot 23:42

Banes 2 Dhomshe me Qira ne Rrugen B

380 EUR /muaj

Në fillim