Agjensioni STAR

Agjensioni STAR

Agjensioni STAR per Patundshmeri   Shfaqni Më Shumë Agjensioni STAR per Patundshmeri
Banesa ,Shtepi,Lokale,Troje
Qira dhe Shitje
Agjensioni STAR
Prishtine
Prishtinë
Sot 17:07 Banesa , Prishtinë

BANESA ME QIRA NE DRAGODAN ARBERI

450 EUR /muaj

Sot 17:05 Banesa , Prishtinë

BANESA ME QIRA NE DARDANI

200 EUR /muaj

Sot 17:03 Banesa , Prishtinë

BANESA ME QIRA TE 4 LLULLAT

200 EUR /muaj

Sot 16:25 Banesa , Prishtinë

BANESA ME QERA NE DARDANI

250 EUR /muaj

Sot 16:25 Banesa , Prishtinë

BANESA ME QIRA NE QENDER TE REKTORATI

300 EUR /muaj

Sot 16:25 Banesa , Prishtinë

BANESA ME QIRA NE PEJTON

300 EUR /muaj

Sot 16:12 Banesa , Prishtinë

SHITET BANESA NE BREG DIELLIT

1 200 EUR

Sot 16:07 Banesa , Prishtinë

BANESA ME QIRA TE SLLOVENIA SPORTI

320 EUR /muaj

Sot 16:07 Banesa , Prishtinë

BANESA ME QIRA NE LAKRISHTE

250 EUR /muaj

Sot 16:07 Banesa , Prishtinë

BANESA ME QIRA MBRAPA ROYALL MALL-it

250 EUR /muaj

15 Gush 10:11 Banesa , Prishtinë

BANESA ME QIRA NE VETERNIK

200 EUR /muaj

Në fillim