D.T.SH."KOLGECI"

Punime për instalimin e ujit dhe nxehmjës
Punime me knauf dhe stiropor
Mirëmbajta e shtëpive dhe pajisjeve shtëpiake
Kujdesi i fëmijeve në lokacionet tona

Flamuri

Prizren

Shpalljet në llogarinë e biznesit

Të gjitha 1-1 nga 1
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione