iBRO GROUP

Shtepia ime eshte shtepia jote

Agjencioni per patundshmeri IBRO GROUP eshte themeluar ne me 03.04.2011 dhe nga kjo date eshte ne tregun e Kosoves. Agjencioni yne numeron mbi 1000 banesa qe ka bashkepunim me pronare te ndryshem dhe vazhdimisht familjes sone i shtohen cdo her ky num Shfaqni më shumë
Agjencioni per patundshmeri IBRO GROUP eshte themeluar ne me 03.04.2011 dhe nga kjo date eshte ne tregun e Kosoves. Agjencioni yne numeron mbi 1000 banesa qe ka bashkepunim me pronare te ndryshem dhe vazhdimisht familjes sone i shtohen cdo her ky numer. Gjithashtu agjencioni jone mirret edhe me shitj-blerjen e tokave,banesave,shtepiave,bizneseve dhe vlersimin e tyre. Hide More

Dardani,prapa Postes se Madhe lokali nr:91

Prishtinë

Shpalljet në llogarinë e biznesit

Të gjitha 1-50 nga 75
Sot 10:44

Banese me qira te Bahollt #iBRO GROUP

450 EUR /muaj

Sot 10:43

Banese me qira ne Aktash #iBRO GROUP

300 EUR /muaj

Sot 10:42

Banese me qira ne Ulpiane #iBRO GROUP

250 EUR /muaj

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione