Laura Company

Import-Export dhe Shitje

Laura Company merret me importin dhe exportin e sendeve sipas kerkesave te klientve gjithashtu bene shitjen e sendeve si   Shfaqni Më Shumë Laura Company merret me importin dhe exportin e sendeve sipas kerkesave te klientve gjithashtu bene shitjen e sendeve si
Invertar,
Maqina te ndryshme,
dhe Shume gjera tjera.
Laura Company
42.36758118603646 21.1606228351593
Rruga Besnik Osmani, Ferizaj,Kosove
Ferizaj   Tregoni në hartë
25 Nën 10:33 Makina dhe Vegla , Ferizaj

Sharr e Drurit

500 EUR

25 Nën 10:32 Shtëpi , Ferizaj

Shtepi me Qera 5 Dhomeshe

200 EUR /muaj

Në fillim