Ora Patundshmëri

Patundshmëri

Agjensioni "ORA" bënë ndërmjetësimin në shitëblerje të Banesave | Shtëpive | Lokaleve | Trojeve dhe të tjera.

Bajram Kelmendi

Prishtinë

Ads In Store

Të gjitha 1-49 nga 49
Dje 22:35

Shitet Shtëpia tek Lagjja Jonë

245 000 EUR

Dje 22:33

Leshohet banesa me qira ne Lakrishte

300 EUR /muaj

Në fillim