kerkoj rrjete per mulli

Blihet nga: lumnjani 06 Nën 11:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Artanë
Makina : Makina korrëse
kam blere nje mulli bluarje ne kosove dhe nuk kam nje rrjete te imet per bluarjen e misrit per ngrenie..mulliri quhet '' polisteroj ''..personi qe ma shiti nuk kishte rrjete te tille keshtu qe mbeta pa te..

kerkoj nga ndonjeri qe merret me shitjen e mullinjeve te tille dhe pjeseve per mullinj te tille qe te me gjejne nje pjese te tille me cmimin me te lire te mundshem..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim