Blej TomoVinkovic 2 Klipsh

Blihet nga: Ragip 14 Shk 20:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Artanë
Makina : Traktorë
Blej TomoVinkovic 2 Klipsh , traktori duhet te jet ne gjendje te rregullt pune dhe funksional Me ose pa pajisje Extra.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim