Blej TomoVinkovic 2 Klipsh

Blihet nga: Ragip 14 Shk 20:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Artanë
Makina : Traktorë
Blej TomoVinkovic 2 klipsh
Traktori duhet te jete ne gjendje shum te mire dhe funksional per pune.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim