Blej bandashe 14- te thjeshte per Fiat Punto 2004

Blihet nga: Gezimi 26 Gsh 11:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Blej 4 bandazhe te thjeshte per Fiat Punto 2004 . Duhet te jene 14-sh dhe ne gjendje te mire, jo te dredhume etj. Cmimi te jete I arsyeshem. Ai qe I ka per shitje le te lajmerohet ne tel 049 162 329 !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim