Fellne te aluminit per Fiat Punto 2004

Blihet nga: Gezimi 17 Mar 12:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Blej Fellne te aluminit per Fiat Punto 2004 . te interesuarit te lajmerohen ne nr e telefonit. 049-044-162 329
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim