Blej krillen e djatht te pikapos citroen jumpy

Blihet nga: egzon 30 Mar 19:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Pajisje : Të tjera
me duhet krilla e djatht si dhe hauba e pikapos cironen jumpy ngjyr e bardh
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim