BLEJ KAMIONA KIPER 2 KOBIK DERI 5 KOBIK

Blihet nga: lavdim 17 Gsh 23:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
BLEJ TE GJITHA LLOJET E KAMIONAV KIPER PREJ 3DERI 5 KUBIK OSE SANAK KIPERIT KAMIONAT ME QEN TE VJETER nr i telit 044 417 426
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim