Blej Traktor 539 ose 533

Blihet nga: bekim haliti 09 Shk 20:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makina : Traktorë
mundesisht te jet i rujtun dhe te jet qmimi i arsyeshem pres shites te jet serioz apo te ma dergoj foton ne fb bekim haliti prishtin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim