Blej Vetura pa dogan dhe vetura me Defekte

Blihet nga: Lali 10 Dhj 12:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
blejm te gjitha llojet e veturav pa dogan dhe anglez dhe rks veturat duhet te jen te paisura me dukumente arigjinalen kontakto tani 24h +38649681401 +38649544589 044788315 Bmw VW Golf polo Fiat Peugeot
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim