Blej vetura dhe kombi vlokswagen

Shpallja e kompanisë. Blihet nga: auto servis ardiani 27 Jan 23:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
blej kombi vlokswagen t2 ose t3 ska lidhje a ka denim ose edhe t qlajmrum blejm edhe vetura si gollf 2sh-3sh qmimi me marrveshje si dhe blejm golf 4 me table t jashtit nr kontaktues 044981348 viber +37744981348
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim