Blej audi a3 Viti 1998 deri 2000

Blihet nga: Fatos 09 Pri 23:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Blej Audi a3 qmimi 2000 der 2700 viti 1998 deri. 2000 tejet ne gjendje t rregullt teknike dhe ne letra te mos jet hipotek be I viberit +37745376162
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim