Blej Vetura Pa Dogan RKS Me Defekte T Aksidentum..

Blihet nga: Blers I Veturave 25 Dhj 17:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Blej Te Gjitha Llojet E Veturave QE jan Pa DOGAN OSE ME DEFEKTE OSE T AKSIDENTUME
Apo Edhe t Aksidentume Qe Nuk i Perdorni Nese Kan Qmim te Mire dhe te ken Dokumenta Te Rregullta
Ose qe jan te Aksidentuara
Dergo Oferten Tuaj Per Veturen qe nuk e Perdorni apo keni Per te Shitur ne Viber ose kontakt

Nr.KONTAKTUES

IPKO Viber ose Call
+38649358144


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim