Blej vetura te jashtme dhe te aksidentuara

Blihet nga: Ramadan 27 Dhj 19:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Blej vetura me tabela te jashtme, te brendshme dhe te aksidentuara. Per me shume kontaktoni ne: 044/454-375 dhe 044/240-958.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim