iphone 5S

Blihet nga: iphone 5s 03 Sht 23:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Blej iphone 5S te ruajtur.
jap iphone 4 dhe para !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim