Kerkoj fellne vetem 1 FELLNE BBS me kater sherafa

Blihet nga: Esadi 19 Shk 06:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Kerkoj fellne BBS me 4ter sherafa te jen te ngjashme si ne foto me duhet 1 (vetem edhe nje fellne po me mungon) ose 4ter copa se une dy i kam te demtuara. Ju falemnderit per mirëkuptim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim