Role Për Citroën kërkojë

Blihet nga: Hasan Kajtazaj 26 Gsh 22:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Pajisje : Të tjera
Pershendetje kerkojë Role per Citroën Berlingo e cila ndezë klimen , flutrn aboratjen dhe ket paisjen e gazit qe e aktivizon kjo paisje është Role e brendshme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim