Kerkoj prokolic te traktorit te beogradit me gom..

Blihet nga: Beslim 02 Pri 23:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Makina : Makina lidhëse
Prokolic te beogradit me goma 20 dhe me kiper me ni fjal ne gjendje te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim