Blej kose dhe grabuje

Blihet nga: agim 04 Jan 19:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Makina : Traktorë
blej kose dhe grabuj per ferguson
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim