Blejm vetura Pa dogan ose me rks me defekt Bllok

Blihet nga: AUTOVETURA,COM 13 Jan 14:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Blej vetura me regjistrim Rks qe nuk i perdorni nese kan qmim te mire dhe te ken dokumentat e rregullta dhe te kan qmimin me te mire jo si ne Treg
Ose qe jan te aksidentuara jo rand dhe me defekte bllokume etj...
vlera pa regjistrim me denime 150-200 Me regjistrim 300 400 500 600 700 nvaret prej vetures euro max nese jan ma te reja i pagujm me mire jo me qmim qe shkojn me treg dhe vetem oferta serioze i marr parasysh
Kontakt.....
viber ose call +38649 300 273 Vala 045 528 273
Adresa per ti derguar fotot dhe qmimin numrin e tel Autovetura@hotmail.com


Dergo oferten tuaj per veturen qe nuk e perdorni apo keni per te shitur flm per mikuptim
Vrejtje qmimet e njejta si ne treg nuk i marrum parasysh
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim