SHES XHIPIN TE MARKES MUSSO SSANGYONG

Blihet nga: Sami 17 Dhj 22:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Shes xhipin Musso Ssangyong i vitit 1997.Me motor Mercedes ,2740 kub .Ka klime ,ABS,xhama automatike dhe 4x4 funksionon shkelqyeshem .Te kaluara 250000 km .Eshte ne gjendje shume shume te rregullt .
Cmimi 3600 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim