HITACHI HA-5300 AMPLIFIER

Blihet nga: gezim 02 Tet 20:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
E kerkoj ket pajaqall kush e ka kso pajaqalle let me lajmerohet ne numer telefoni ju mir presim ...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim