Troll

Blihet nga: Arben kelmendi 03 Nën 21:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Lypi troll prej 5ari e me teper ne Istog me infrastruktur te rregullt.Rrym,kanalizim dhe pjest percjellse per ndertim nje shtepie.
Ju lutem vetem oferta serjoze
Ju mirpres ne ket nr 004917649397872
Po njejti nr ne Viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim