KERKOJ BLET

Blihet nga: urim 07 Mar 17:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dardanë
Kerkoj blete ,te jene me ama te reja dmth me pik te gjelbert dhe te jene ne sanak te ri.jam i interesuar per 8 blet.qmimi 110-120 er blet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim