Blej Timon Per Veturen Mazda 323 viti 88 Si dhe ..

Blihet nga: ruzhdi 25 Shk 22:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dardanë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Blej timonin e mazdes 323 Viti 88 Dhe dy goma te profilit 175x70=13
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim