Blej vetura .pikapa, komba , kamioneta,etj

Blihet nga: kamenica 01 Krr 20:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dardanë
blej te gjitha llojet e veturave qe i keni lan jasht perdorimit, pa qlajmru , pa regjistrim , me defekte , te bame ndeshje, pa dogan , qmimi me maeveshje , prej 10 cent kg , deri ne 0.50 ero kg ne rregull e te regjistruara,njashtu blejm , pikapa kombi, kamioneta , dhe makina te ndryshme teknike. njashtu edhe shesim pjes te ndryshme per vetura, pikapa komba kamioneta etj, transporti asht i joni per gjith komunen
per informata ma te nevojshme,tel +vib...044 305 498
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim